Tereny inwestycyjne

Tereny inwestycyjne

Tereny inwestycyjne

W ofercie Wrocławskiego Parku Technologicznego znajdują się tereny inwestycyjne, które dostępne są zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem – w zależności od preferencji inwestora.

Tereny, które mamy w ofercie znajdują się w przemysłowej części Wrocławia, blisko centrum, dokładnie przy ulicy Fabrycznej, w sąsiedztwie naszej hali produkcyjno-magazynowej Nowa 7. Działki znajdujące się w kompleksie terenów poprzemysłowych, które wystawiamy na sprzedaż, mogą być dowolnie zagospodarowane przez inwestora.

Nowe oblicze przemysłowego Wrocławia

W 2011 roku, Wrocławski Park Technologiczny odkupił od Gminy Wrocław niszczejące budynki dawnej fabryki wagonów PAFAWAG i przyległe do nich tereny. Rozpoczęliśmy ich rewitalizację, której najważniejszą częścią było odrestaurowanie objętej ochroną konserwatora zabytków hali produkcyjnej W-7, dziś znanej pod nazwą Nowa 7. Dziś funkcjonuje jako nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa, oferująca 20 tysięcy mkw. powierzchni do wynajęcia.

Tereny inwestycyjne w centrum Wrocławia

Kompleks działek inwestycyjnych WPT dostępny jest dla inwestorów, którzy są zainteresowani rozwojem swojego biznesu w biznesowym centrum Wrocławia. Wystawione na sprzedaż działki poprzemysłowe mają różne wielkości i kształty. Dostępne są tereny zarówno zabudowane, jak i niezabudowane. Działki można ze sobą łączyć lub je dzielić.

Co ważne, nasze działki inwestycyjne mają pełen dostęp do kompletnej infrastruktury technicznej, czyli sieci: wodno-kanalizacyjnej, gazowej, energetycznej, teletechnicznej. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, według którego znajdujące się na nim grunty przeznaczone są pod działalność komercyjną, szczególnie w obszarach takich jak: produkcja, budownictwo, transport, handel hurtowy, obsługa firm, finanse, nauka, edukacja, kultura, obsługa komunalna, turystyka, sport i rekreacja (w obiektach kubaturowych) oraz działalność wbudowana: służba zdrowia, handel detaliczny, gastronomia.

Nakręć się na biznes

Dziś Maszynownia stała się miejscem, które pozwala Ci robić biznes tak, jak chcesz. Możesz założyć start-up korzystając ze wsparcia Inkubatora Przedsiębiorczości i Technologii, wynająć powierzchnię produkcyjno-magazynową w hali Nowa Siódemka, lub zainwestować w grunt lub budynek będący przyszłą siedzibą Twojej firmy. W strefie Maszynowni Biznesu znajduje się kilkanaście wystawionych na sprzedaż działek przemysłowych o różnych wielkościach i kształtach, zabudowanych i niezabudowanych, z możliwością ich łączenia lub dzielenia o łącznej powierzchni 90 tys. m2

Wszystkie działki inwestycyjne mają pełen dostęp do kompletnej infrastruktury technicznej, czyli sieci: wodno-kanalizacyjnej, gazowej, energetycznej, teletechnicznej. Teren Maszynowni Biznesu objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, według którego znajdujące się na nim grunty przeznaczone są pod działalność komercyjną, szczególnie w obszarach takich jak: produkcja, budownictwo, transport, handel hurtowy, obsługa firm, finanse, nauka, edukacja, kultura, obsługa komunalna, turystyka, sport i rekreacja (w obiektach kubaturowych) oraz działalność wbudowana: – służba zdrowia, handel detaliczny, gastronomia.

Wrocławski Park Technologiczny ogłosił konkursy ofert na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych we Wrocławiu, przy ulicy Fabrycznej. 

Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 2459 mkw. 

Dowiedz się więcej >

Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 2286 mkw. 

Dowiedz się więcej >

Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 3232 mkw. 

Dowiedz się więcej >

Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 10.453 mkw. 

Dowiedz się więcej >