Infrastruktura biznesowa

Infrastruktura biznesowa

Powierzchnie szyte na miarę

Na kompleks Wrocławskiego Parku Technologicznego składa się 8 budynków o charakterze biurowo-laboratoryjnym oraz produkcyjno-magazynowym. Tworzą one przestrzeń idealną do prowadzenia i rozwoju biznesu o różnej skali oraz profilu działalności. Dysponujemy aż 66 tysiącami mkw. powierzchni dedykowanej biznesowi.

W biznesowym Centrum Wrocławia

Wrocławski Park Technologiczny położony jest w dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części Wrocławia. Znajduje się w niedużej odległości od centrum miasta, blisko wrocławskiego portu lotniczego i stacji PKP. Bez wątpienia jest to dogodna pod kątem logistycznym lokalizacja dla rozwoju biznesu.

Biuro, laboratorium i powierzchnia produkcyjno-magazynowa

W naszej ofercie znajdują się biura, laboratoria oraz przestrzeń produkcyjno-magazynowa na wynajem. Dostępne są u nas lokale biurowe o bardzo różnym metrażu, od 10-30 mkw. do nawet 300-400 mkw., dzięki czemu przedsiębiorcy mogą znaleźć u nas takie biuro, jakiego potrzebują w danym momencie i rozwijać się w WPT, zwiększając wynajmowaną powierzchnię elastycznie, według aktualnych potrzeb firmy. Innowacyjne przedsiębiorstwa mogą prowadzić u nas nie tylko działalność biurową, ale i badawczo-rozwojową, tworząc własne laboratorium na wynajmowanej od nas specjalistycznie przygotowanej powierzchni lub korzystając z naszych 14 laboratoriów i prototypowni wyposażonych w specjalistyczny sprzęt. Oferujemy także wynajem dużych powierzchni produkcyjno-magazynowych w hali Nowa Siódemka.

Centrum konferencyjne

W kompleksie Wrocławskiego Parku Technologicznego znajdują się sale konferencyjne i szkoleniowe, w których można zorganizować wydarzenia na różną skalę. Do wyboru są trzy sale konferencyjne, cztery sale szkoleniowe oraz największa ze wszystkich sala wielofunkcyjna, w której na spotkaniach może uczestniczyć nawet 150 osób.

Mapa WPT we Wrocławiu

Dowiedz się więcej:

Powierzchnie biurowe

Powierzchnie laboratoryjne

Usługi IT

Sale konferencyjne i szkoleniowe