Hala przemysłowa

Hala przemysłowa

Kompleksowe zaplecze produkcyjno-magazynowe

Hala produkcyjno-magazynowa Nowa 7 to nowoczesny obiekt Wrocławskiego Parku Technologicznego. Zlokalizowany we Wrocławiu, przy ulicy Fabrycznej, stanowi kompleksowe zaplecze dla przemysłu. Hala oferuje ponad 20 tysięcy mkw. powierzchni, która spełni oczekiwania i potrzeby produkcyjno-magazynowe firm działających w każdej skali. Na wynajem dostępne są moduły dostosowywane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw, które mogą mieć powierzchnię od 200 do 5000 mkw.

Dzięki zapleczu technicznemu można je wykorzystać zarówno jako przestrzeń produkcyjną, jak i magazynową. Każdy z modułów Nowej 7 ma bezpośredni dostęp do zaplecza socjalno-technicznego, części biurowej oraz sal szkoleniowych i konferencyjnych. Taka kompleksowa oferta, zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie przemysłowego biznesu.

Hala produkcyjna i magazyn na wynajem

Historia Nowej 7 sięga I połowy XX wieku. Wrocławski Park Technologiczny kosztem 50 mln złotych zrewitalizował jedną z największych hal produkcyjno–magazynowych we Wrocławiu. Hala była częścią Państwowej Fabryki Wagonów PAFAWAG, znaną pod nazwą W-7.

Teraz pod dachem Nowej 7 – hali o długości 286 m i szerokości 80 m znajdują się przestrzenie produkcyjne i magazynowe dostosowane do potrzeb przemysłu. Na hali możliwy jest montaż wielkogabarytowych urządzeń, ustawienie linii produkcyjnych oraz przygotowanie zaplecza magazynowego. Maksymalna wysokość użytkowa hali to aż 13,6 m. Jej nawa główna ma 40 m szerokości, boczna 20 m. Warto podkreślić, że każdy z modułów Hali ma własną bramę wjazdową, dostępną z poziomu 0. Nowa 7 jest wyposażona w pełną infrastrukturę techniczną i sanitarną oraz ogrzewanie z sieci ciepłowniczej za pomocą promienników wodnych. Jest też w pełni bezpiecznym obiektem – funkcjonuje w niej monitoring zewnętrzny i wewnętrzny, system kontroli dostępu i ochrona 24/7.

Więcej informacji i oferta najmu

Kontakt

  • Agnieszka Herman-Migdalewicz

  • +48  781  871  815