Nasza oferta

Nasza oferta

Inspirowani przez ludzi tworzymy miejsce, w którym spotykają się nauka, biznes i innowacje. Połączenie nowoczesnej infrastruktury, specjalistycznej wiedzy i światowej klasy zaplecza badawczego pozwoliło nam na stworzenie miejsca, w którym skupia się środowisko naukowo-biznesowe Dolnego Śląska. Miejsca, w którym dzięki przepływowi wiedzy rozwinąć może się każdy pomysł i każdy biznes.

Nasza oferta kompleksowo wychodzi naprzeciw potrzebom zarówno dopiero rozwijających się jak i już prężnie działających przedsięwzięć. Obejmuje ona m.in. wynajem powierzchni biurowej i produkcyjnej, dostęp do 12 laboratoriów czy zaplecza konferencyjnego. W naszych strukturach działają dwa inkubatory przedsiębiorczości, Klaster NUTRIBIOMED z Zakładem Doświadczalnym.

Organizujemy specjalistyczne szkolenia oraz prowadzimy doradztwo dla sektora badawczo-rozwojowego obejmujące zarówno technologiczne jak i biznesowe aspekty działania na rynku. Pozyskujemy i wspieramy pozyskiwanie przez przedsiębiorców dofinansowań ze środków unijnych czy krajowych na start ich projektów i rozwój innowacji.

Ponadto, w ramach „Maszynowni Biznesu” dysponujemy blisko 90 tysiącami m2 terenów inwestycyjnych na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal centrum Wrocławia.

Poznaj pełną ofertę Wrocławskiego Parku Technologicznego i sprawdź jak Twój biznes może rozwijać się razem z nami.

OFERTA WPT

INFRASTRUKTURA
BIZNESOWA

HALA
PRZEMYSŁOWA

LABORATORIA
I PROTOTYPOWNIE

BADANIA
I ROZWÓJ

INKUBATORY
PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

DORADZTWO
I NETWORKING

TECHNOLUDEK
I CENTRUM EDUKACYJNE

ZAKŁAD
DOŚWIADCZALNY

BIG SCIENCE HUB