Badania i rozwój

Badania i rozwój

Budując środowisko, gdzie biznes spotyka się z nauką, oferujemy kompleksowe wsparcie działalności badawczo-rozwojowej, bez względu na to, czy potrzebujesz gotowych do zastosowania rozwiązań, czy chcesz opracować i wdrożyć w życie własne. Zapewniamy Ci pomoc na niemal każdym etapie Twoich badań.

Realizując te założenia, tworzymy konsorcja B+R. Wykorzystując naszą rozbudowaną sieć networkingową, pomagamy w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy środowiskiem naukowym i biznesowym, zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym. Integrujemy ze sobą podmioty, które poprzez połączenie swoich potencjałów mają szansę na sukces.

Sami również angażujemy się w projekty B+R. Nasze zaplecze technologiczne, czyli laboratoria i maszynownie, wyposażone m.in. w ekstraktor nadkrytyczny, elektropasteryzator, czy suszarnię rozpyłową, zapewniają niemal nieograniczone możliwości w przekuwaniu innowacyjnych pomysłów, na innowacyjne rozwiązania – usługi, technologie i produkty.

Dążymy do tego, aby jak najlepiej dopasować procesy i produkty do realiów przemysłowych i rynkowych. Naszych klientów wspieramy w poszukiwaniu odpowiednich dla nich rozwiązań. Doradzamy im jakie technologie zastosować, a gdy trzeba, przygotowujemy opracowania technologiczne. Podejmujemy się również optymalizacji procesów, czy udziału w realizowanych na terenie WPT projektach.

Warto dodać, że doradzamy również przy weryfikacji założeń i w pracach związanych z up-scallingiem. Ponadto udzielamy wsparcia w procesie pozyskiwania klientów, zainteresowanych nowymi rozwiązaniami technologicznymi, na różnym etapie ich rozwoju. Od przedstawienia wyników badań, poprzez sprzedaż know-how, czy technologii w trakcie ich optymalizacji, po sprzedaż gotowych produktów, usług i technologii. Dzięki temu stale łączymy ze sobą dwa światy – biznesu i nauki.

BADANIA I ROZWÓJ

Analizy i badania standardowe

Więcej

Działania B+R

Więcej

Opracowanie metod analitycznych i technologii

Więcej