StartupWro

StartupWro

Stello Consulting

Wrocławski Park Technologiczny
ul. Fabryczna 16H
Wrocław

tel.+ (48)  668 304 553

Poznaj historię i działalność Stello Consulting

Stello Consulting to firma, która wspiera polskich przedsiębiorców w pozyskiwaniu finansowania bankowego zarówno w zakresie utrzymania płynności finansowej, jak i szeroko pojętych inwestycji. Wspiera ich również w pozyskiwaniu funduszy referencyjnych, np. pożyczek unijnych z Regionalnych Programów Operacyjnych, czy Funduszy jak TISE.

Ważne jest dla nas partnerstwo – uważamy, że finansowanie to nasze wspólne przedsięwzięcie. Historia naszego przedsiębiorstwa wywodzi się z 13 lat moich doświadczeń w bankowości, gdzie nie zawsze był czas na kompleksową obsługę firm, które, w zależności od sytuacji w jakiej się znajdują, potrzebują różnorodnego, konkretnego wsparcia finansowego. Chciałam stworzyć model biznesowy, w którym klient jest naszym partnerem, którego wysłuchujemy, dobieramy dla niego narzędzia finansowe, wyposażamy w nie i bierzemy udział w rozwoju firm, dzięki zaproponowanym instrumentom finansowania – komentuje Dominika Gwiazdowska.

Początkowo grupą docelową firmy były jednoosobowe działalności gospodarcze, obecnie są to wszystkie formy działalności. Przedsiębiorstwo rozszerzyło swoją działalność o finansowanie odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika, pompy ciepła), jak również efektywności energetycznej.

Więcej informacji o firmie >