StartupWro

StartupWro

PAVO PROJEKT

Wrocławski Park Technologiczny
ul. Fabryczna 16H
Wrocław

tel.+ 48 603 917 229
e-mail: biuro@przedprojektowaniem.pl

Poznaj historię i działalność PAVO PROJEKT

PAVO PROJEKT specjalizuje się w projektowaniu kubaturowym, czyli projektowaniu budynków mieszkalnych, biurowych, sportowych, hotelowych, użyteczności publicznej czy hal przemysłowych. Firma zapewnia wykonanie i koordynację projektu wielobranżowego w pełnym zakresie, obejmującym kwestie takie jak architektura, konstrukcja, instalacje sanitarne i elektryczne, sieci zewnętrzne i drogi, a także aranżacja wnętrz.

Nasze usługi świadczone są kompleksowo, czyli od uzgodnienia koncepcji poprzez projektowanie, negocjacje z wykonawcami, nadzór, aż po uzyskanie zgody na użytkowanie. Łączymy je z koordynacją w zakresie formalno- administracyjnym we wszystkich urzędach – komentuje Paweł Wolny.

PAVO Projekt proponuje klientom również usługi „przedprojektowe”, takie jak  wyszukanie odpowiedniej nieruchomości, analizy planu MZPZ lub wystąpienie o warunki zabudowy, koncepcje architektoniczne, uzgodnienia administracyjne, prace geodezyjne i geologiczne, opracowania związane z efektywnością energetyczną, opracowania do wniosków o dofinansowanie unijne, etc.

Pomysł na założenie własnej firmy powstał w głowach dwójki ludzi, którzy byli od lat związani z branżą. Nasz połączony potencjał pozwolił na oparcie naszego biznesu na trzech filarach projektowym, doradczym i wykonawczym. Jesteśmy na rynku od 3 lat i wykonaliśmy już zrealizowaliśmy projektów – dodaje Paweł Wolny.

Obecnie firma planuje poszerzenie swojej działalności poprzez wejście na rynek z ofertą usługi funkcji inwestora zastępczego dla małych inwestycji i małych inwestorów.

Więcej informacji o firmie >