StartupWro

StartupWro

MS ENERGY Marta Sopoćko

Wrocławski Park Technologiczny
ul. Fabryczna 16H
53-609 Wrocław
+48 881 205 644
biuro@ms-energy.pl

Poznaj działalność MS ENERGY

Ms Energy to firma zajmująca się dostarczaniem optymalnych i uzasadnionych ekonomicznie rozwiązań w zakresie produkcji energii elektrycznej pochodzącej ze słońca. Głównym obszarem jej działalności jest dobór instalacji fotowoltaicznych dostosowanych do potrzeb odbiorcy, w zależności od struktury zużycia energii oraz grupy taryfowej.

 – Fotowoltaika, jako źródło produkcji energii elektrycznej, jest przeznaczona zarówno dla firm z segmentu średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, jak i odbiorcy indywidualnego (prosumenta). Instalacje mogą powstać na dachach domków jednorodzinnych bądź w postaci farm fotowoltaicznych. W MS Energy dopasowujemy ofertę „na miarę” zarówno dla gospodarstw domowych, jak i firm. Tworzymy rozwiązania ekologiczne, generujące oszczędności w budżecie domowym bądź firmowym. Nasi klienci dzięki instalacjom fotowoltaicznym sami są w stanie wytwarzać energię elektryczną ze słońca na własne potrzeby oraz mają możliwość uniezależnienia się od wahań cen energii na rynku. Takie działanie również pozwala redukować emisję CO2 do atmosfery i doskonale wpisuje się w politykę klimatyczną Unii Europejskiej i jej oczekiwań co do budowy nisko emisyjnych źródeł wytwarzania energii – komentuje Marta Sopoćko.

Firma jest na rynku od ponad roku. W początkowej fazie działalności skupiała się na rozbudowie portfela klientów, prowadząc intensywne rozmowy i negocjacje biznesowe. Obecnie skupia się na pozyskiwaniu nowych zleceń i powiększeniu zespołu.