StartupWro

StartupWro

Majestic Boards

Wrocławski Park Technologiczny
ul. Fabryczna 16H 
Wrocław

tel.+ (48) 666 626 555 
@: INFO@MAJESTICBOARDS.PL
@: INFO@MAJESTICBOARDS.COM

Poznaj historię i działalność Majestic Boards

Majectic Boards to polski producent wysokiej jakości deskorolek elektrycznych o imponujących parametrach. Wizją firmy jest stworzenie łatwego, ekologicznego i przyjemnego środka transportu dedykowanego przestrzeni miejskiej.

Nasze urządzenia zaprojektowaliśmy jako rozwiązanie dla zanieczyszczonego i zatłoczonego środowiska miejskiego, które może zapobiec emisji spalin oraz umożliwić unikanie korków. Posiadamy gotowy produkt, który jest dostępny oraz na bieżąco sprzedawany. Nasze elektryczne longboardy to podręczne, ekologiczne i wydajne pojazdy, które są łatwe i przyjemne w użyciu – komentuje Szymon z firmy Majestic Boards.

Główne zalety longboardów Majectic Boards to ich duży zasięg (nawet do 70 km) wysoka prędkość do 70 km / h. Łatwa i szybka wymiana kół w longboardzie umożliwia jazdę nimi po niemal po każdej powierzchni. Do ich produkcji używane są tylko wysokiej jakości surowce i zaawansowana elektronika. Dzięki temu firma stworzyła unikalny produkt o oryginalnym designie, który wyróżnia się na rynku. Dodatkowo longboardy są odporne na kurz i wodę, dzięki czemu można je używać w każdych warunkach.

Od AWF do produkcji elektrycznych longboardów

Założycielami są Szymon Kaczmarek i Ula Dytko. Ukończyli oni studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie zarazili się pasją do sportów deskowych oraz zdobyli kwalifikacje instruktorskie. Ukończenie specjalizacji menadżerskiej pozwoliło im z kolei na zdobycie umiejętności w zakresie zarządzania zespołem i projektami.

Swoją firmę założyliśmy już w trakcie trwania studiów więc całą wiedzę na temat rynku oraz prowadzenia przedsiębiorstwa zdobyliśmy bazując na własnych doświadczeniach. Połączenie pasji z innowacyjnymi pomysłami pozwoliło na stworzenie innowacyjnego produktu mającego korzystny wpływ zarówno dla środowiska, jak i użytkownika – dodaje Ula Dytko.

Owocem działań założycieli firmy jest m.in. autorski projekt zawieszenia deski, który stanowi innowacyjne rozwiązanie dla tego typu pojazdów. Jego oryginalna konstrukcja pozwala na osiąganie wysokich prędkości z zachowaniem poczucia bezpieczeństwa przy jednoczesnej pełnej kontroli na urządzeniem. Zespół firmy w planach ma dalszy rozwój swojego produktu i tym samym walkę z wysokim stopniem zanieczyszczonego powietrza w aglomeracjach miejskich oraz mocno zatłoczonymi przez samochody ulicami miast.

Wprowadzenie naszego produktu na rynek może pomóc w zmniejszeniu zanieczyszczenia powietrza, a także ograniczyć korki w dużych miastach. Dzięki naszej desce elektrycznej użytkownik może zaoszczędzić pieniądze, ponieważ pojazdy pracują wyłącznie na napęd elektryczny, a także oszczędzić czas unikając stania w miejskich korkach. Obecnie na polskim rynku nie ma wysokiej jakości produktów o podobnych parametrach, mających możliwość dostosowania kół do nawierzchni, które mogłyby być wykorzystywane jako alternatywa dla samochodu przez większość dni w roku. Od kilku lat stale rośnie świadomość na temat złego stanu powietrza w miejscach zurbanizowanych i podejmowane są działania mające na celu zmniejszenia emisji spalin. Nasza pasja do sportów związanych z deską została powiązana z potrzebą stworzenia alternatywnych środków transportupodsumowuje Szymon.

Więcej informacji o Majestic Boards >