StartupWro

StartupWro

Agnostic Bits

Wrocławski Park Technologiczny
ul. Fabryczna 16H
Wrocław

Poznaj działalność Agnostic Bits

Działalność Agnostic Bits opiera się na tworzeniu i publikowaniu autorskich aplikacji mobilnych. Firma otwarta jest na współpracę z innymi podmiotami przy realizacji większych projektów programistycznych. Agnostic Bits przygotowuje też szkolenia informatyczne i służy pomocą przy analizie danych i obliczeniach naukowo-technicznych –  dając priorytet firmom związanym z WPT.

Firma Agnostic Bits została zarejestrowana w lutym 2020 roku, ale ma już przygotowane do publikacji aplikacje i systematycznie projektuje nowe. Jest gotowa do współpracy przy programowaniu – w szczególności aplikacji iOS – dla innych firm.

Działalność jest zgodna z informatycznym wykształceniem i doświadczeniem założyciela, powstała również z potrzeby samorealizacji. Grupą docelową firmy Agnostic Bits są entuzjaści urządzeń mobilnych, a jej model biznesowy oparty jest na globalnej dystrybucji własnego oprogramowania poprzez platformy takie jak Apple App Store.

Otwartość, determinacja oraz umiejętność adaptacji do nowych warunków są coraz bardziej istotne, ale to twórczość niezmiennie jest jedną z najważniejszych potrzeb i cech człowieka. Ta dewiza ukierunkowuje firmę na poszukiwanie kreatywnych rozwiązań, ciągłe doskonalenie warsztatu programistycznego, potrzebę zdobywania i szerzenia wiedzy.