Networking

Networking

Wykorzystujemy nasze rozległe krajowe i międzynarodowe sieci networkingowe, po to by pomagać naszym współpracownikom nawiązywać kontakty i współpracę na różną skalę, łączącą środowisko biznesowe i naukowe.

Zdajemy sobie sprawę, że nawet najbardziej innowacyjny pomysł czy zaawansowana technologia by odniosły sukces muszą trafić do właściwego grona odbiorców. W związku z tym prowadzimy doradztwo w procesie komercjalizacji opracowanych przez naszych klientów rozwiązań – inicjujemy działania promujące rozwiązania na zamówienie, poszukujemy rynków zbytu dla opracowanych technologii oraz dopasowujemy odpowiednich partnerów biznesowych.

Ponadto, pomagamy w pozyskaniu klientów, którzy będą zainteresowani zakupem czy też skorzystaniem z wyników badań, know-how, opracowanych, bądź będących w trakcie optymalizacji technologii oraz gotowych produktów i usług technologicznych.
Jesteśmy na bieżąco z ofertą technologiczną regionu i nie tylko, dzięki czemu jesteśmy pewni, że możemy znaleźć rozwiązania idealnie dopasowane dla Twoich potrzeb.