Powierzchnie do wynajęcia

Powierzchnie do wynajęcia

Wrocławski Park Technologiczny to kompleks budynków o charakterze zarówno biurowo-laboratoryjnym, jak i produkcyjno-magazynowym, tworzący idealną przestrzeń do rozwijania działalności biznesowej o różnej skali i profilu działalności, które stawiają na najnowocześniejsze technologie i innowacje.

Zlokalizowany w niedużej odległości od centrum Wrocławia, z bezpośrednim dostępem do najważniejszych tras wylotowych z miasta, ale też blisko wrocławskiego portu lotniczego i obok stacji PKP stanowi idealną bazę do stworzenia zaplecza dla Twojej firmy. Oferujemy wynajem trzech rodzajów powierzchni: biurowej, laboratoryjnej i produkcyjnej.

Dysponujemy różnorodnymi powierzchniami, począwszy od lokali o wielkości 10 – 30 m2 a skończywszy na 300 – 400 m2. Oferujemy także duże powierzchnie produkcyjno-magazynowe o wysokim standardzie w hali Nowa Siódemka.

Dzięki tak szerokiej ofercie wychodzimy naprzeciw potrzebom biznesu prowadzonego na różną skalę.

Powierzchnia biurowa

Wybierając Wrocławski Park Technologiczny na siedzibę swojej firmy zyskujesz nie tylko dogodną lokalizację i rozwijające się sąsiedztwo przedsiębiorstw z branż zaawansowanych technologii. Możesz dowolnie zaaranżować przestrzeń swojego biura, tak aby jak najlepiej spełniała ona Twoje oczekiwania. Do dyspozycji otrzymujesz również rozbudowaną infrastrukturę informatyczną, laboratoryjną oraz zespół sal konferencyjnych różnej wielkości.

Powierzchnie biurowe dostępne są w siedmiu budynkach składających się na nasz kampus. Każdy z budynków objęty jest monitoringiem i całodobową ochroną, dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W ramach wynajmu zapewniamy:

  • dostęp do biur 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu
  • miejsca parkingowe dla pracowników firm oraz gości, zarówno w parkingach naziemnych jak i dwóch parkingach podziemnych,
  • nowoczesną infrastrukturę teleinformatyczną,
  • wsparcie w budowaniu relacji biznesowych, współpracy z ośrodkami naukowymi oraz w działaniach promocyjnych,

Warto dodać, że na terenie kompleksu WPT znajdują się restauracje i przedszkole „Technoludek”, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się czterogwiazdkowy hotel. Wszystko po to, aby budować miejsce przyjazne dla ludzi, biznesu i rozwoju najnowszych technologii. Sprawdź, jakie powierzchnie są aktualnie dostępne.

BUDYNKI WPT

Budynek ALFA

UL. KLECIŃSKA 123
54-413 WROCŁAW

Więcej

Budynek BETA

UL. KLECIŃSKA 125
54-413 WROCŁAW

Więcej

Budynek GAMMA

UL. MUCHOBORSKA 18
54-424 WROCŁAW

Więcej

Budynek DELTA

UL. DUŃSKA 9
54-427 WROCŁAW

Więcej

Budynek LAMBDA

UL. DUŃSKA 13
54-427 WROCŁAW

Więcej

Budynek OMEGA

UL. DUŃSKA 7
54-427 WROCŁAW

Więcej

Budynek SIGMA

UL. DUŃSKA 11
54-427 WROCŁAW

Więcej