Przed nami II edycja konferencji Science&Business MeetUp! To wydarzenie ma na celu integrację i networking dwóch kluczowych dla powstawania innowacji środowisk – nauki i biznesu.

To wydarzenie dla pracowników naukowych uczelni zainteresowanych komercjalizacją wyników badań oraz przedstawicieli świata nauki prowadzących działalność gospodarczą lub dopiero planujący założenie firmy. Dużą dawkę wiedzy i możliwości zastaną także studenci czy przedstawiciele kół naukowych zainteresowani nawiązaniem współpracy z biznesem, korzystaniem z przestrzeni Academic Box lub prowadzeniem działalności w przedsiębiorczym ekosystemie WPT. Reprezentanci biznesu z kolei będą mieli możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych, nabycia nowych kontaktów i umiejętności, ale także zaproszenia do współpracy środowiska naukowego, na przykład poprzez realizację staży i praktyk.  

Co w programie?

W trakcie wydarzenia odbędą się dwa panele dyskusyjne, w trakcie których praktycy ze świata biznesu i nauki poszukają odpowiedzi na pytania o to, jak realnie wygląda i może rozwijać się współpraca nauki z biznesem w 2023 roku oraz jak startup może pozyskiwać partnerów i budować swoją markę. Będzie ono jednak przede wszystkim okazją do networkingu oraz spotkań z ekspertami różnych obszarów wspierania biznesu, którzy będą obecni w strefie rozmów. Uczestnicy meetupu będą mieli również okazję do zwiedzania infrastruktury badawczo-rozwojowej WPT.

Konferencja odbędzie się we Wrocławskim Parku Technologicznym w budynku DELTA, przy ul. Duńskiej 9 we Wrocławiu.

 

Sprawdź, jak dojechać >

Agenda spotkania

10:00 – 10:20 Rejestracja

10:20 – 10:40 Przywitanie

11:00 – 11:40 Panel dyskusyjny pt. „Współpraca nauki z biznesem – oczekiwania vs rzeczywistość 2023 roku”

  • Tomasz Rusak – Biotreco
  • Tomasz Serafin – NERD Army
  • Mariusz Olejniczak – WPD Pharmaceuticals
  • Mateusz Hady – 3M Wrocław
  • Piotr Falkowski – Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów
  • Michał Krzyżaniak – PM4 Solutions

12:00 – 13:00 Networking

13:00 – 13:40 Panel dyskusyjny pt. „Dobre praktyki StartUp’owe – budowanie marki i skuteczny pitch deck”

  • Justyna Bącela – WEREGOLF
  • Maciej Frankowicz – Shape VC
  • Paulina Muszyńska – ARAW
  • Ewelina Salwuk-Marco – Agencja Kreatywna Sal-Mar
  • Adrian Jabłonka – Madnetic Games
  • Kamil Winnicki – Winnicki Consulting | Oppa

14:00 – 15:00 Networking, zwiedzanie laboratoriów

Prelegenci

Panel dyskusyjny pt.
„Współpraca nauki z biznesem – oczekiwania vs. rzeczywistość 2023”

Michał
Krzyżaniak 

PM4 Solutions

Ponad 15 lat pracy w działach R&D światowych koncernów t.j. Whirlpool, Volvo VCE, Lear Corporation. Ścisła współpraca z Politechniką Wrocławską przy realizacji projektów badawczych. Liczne kontakty z firmami produkcyjnymi i prototypowniami zaowocowały wieloma ukończonymi projektami na czas. Zarządzanie projektami BRC oraz realizacja projektów inwestycyjnych to codzienny chleb. Pracę łączy z pasja tworzenia i realizacji trudnych i ambitnych projektów.

Piotr
Falkowski

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP

Doktorant wdrożeniowy na Politechnice Warszawskiej, pracujący nad egzoszkieletem do zdalnej rehabilitacji domowej. Od ponad pięciu lat zatrudniony w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowym Instytucie Automatyki i Pomiarów PIAP, w którym przeszedł drogę od technika do kierownika Laboratorium Szybkiego Prototypowania i Obliczeń Numerycznych. Ekspert w Branżowym Punkcie Kontaktowym Przemysł 4.0, który wspiera przedsiębiorców i naukowców w ubieganiu się o unijne środki na badania i innowacje w ramach programu ramowego Horyzont Europa. Uczestniczył w siedmiu wdrożeniach komercyjnych technologii opracowanych w ramach projektów B+R, projektach edukacyjnych i badaniach realizowanych komercyjnie. Wyniki swoich działań przedstawia regularnie na konferencjach naukowych i w publikacjach naukowych. Wcześniej pracował w startupach, szkołach językowych w Wielkiej Brytanii i centrach edukacyjnych. Szczególnie zainteresowany nowymi technologiami telemedycznymi i innowacyjnymi sposobami wytwarzania addytywnego.

Mariusz
Olejniczak 

WPD Pharmaceuticals

Prezes zarządu WPD Pharmaceuticals. Absolwent biotechnologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Doświadczony ekspert w zakresie badań i rozwoju produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków ochrony roślin na każdym etapie – od planowania i doradztwa naukowego, do zakończenia i zamknięcia projektu. Założyciel spółek z branży e-zdrowia. Członek zarządu i rady nadzorczej spółek z obszaru badań i rozwoju. Autor publikacji „Zmiana modelu rozwoju produktu szansą dla polskiego przemysłu farmaceutycznego”. Członek komitetu redakcyjnego wydawnictwa „Badania kliniczne”. Wykładowca studiów podyplomowych

Tomasz
Rusak

Biotreco

Menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Wrocławskiej (Zarządzanie i Marketing) oraz programu Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Specjalista w zakresie zarządzania zorientowany na nowatorskie modele biznesowe. Pasjonat innowacji w branży foodtech. Założyciel firmy Biotreco, ściśle współpracującej z naukowcami Wydziału Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w zakresie nowych technologii produkcji roślinnych zamienników nabiału. W 2021 roku firma została wyróżniona nagrodą „Dolnośląski Gryf Nagroda Gospodarcza”. Wraz z zespołem zdobywca nagrody w konkursie „Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie techniki zrealizowane w 2021 roku” organizowanym przez Wrocławską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT.

Tomasz
Serafin

NERD Army

Absolwent informatyki na PWr 2010. Od 15 lat w branży informatycznej w rolach od programisty po dyrektora R&D, od 11 lat wykładowca akademicki. Założyciel i szef Nerd Army sp. z o.o.-sił specjalnych w dziedzinie oprogramowania.

Mateusz
Hady 

3M

Panel dyskusyjny pt.
„Dobre praktyki StartUp’owe – budowanie marki i skuteczny pitch deck”

Paulina
Muszyńska

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej

Kierowniczka zespołu ds. projektów rozwojowych w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, gdzie prowadzi projekt Startup Wroclaw. Od ponad 10 lat pracuje w obszarze rozwoju projektów i zarządzania wydarzeniami, organizując wysokiej jakości krajowe i międzynarodowe szkolenia i konferencje. Obecnie promuje innowacje i wspiera inicjatywy przedsiębiorczości i współpracy biznesowej na terenie Wrocławia oraz tworzy wydarzenia dedykowane ekosystemowi biznesowemu i startupowemu, takie jak: Made in Wroclaw, Startup Wroclaw: Ewolucje czy StartupWROmeetup.

Justyna
Bącela

WEREGOLF

Współzałożycielka i prezeska spółki Weregolf, oferującej innowacyjne rozwiązanie do nauki i treningu prawidłowej pamięci mięśniowej podczas treningu golfowego. Doktorantka w dziedzinie Inżynierii Mechanicznej, inżynier biomedyczny ze specjalnością Biomechanika, instruktorka Polskiego Związku Golfa.

Adrian
Jabłonka

Madnetic Games

Prezes oraz Developer i Technical Artist we własnej firmie tworzącej gry indie – Madnetic Games. Wcześniej pracował nad modelami do różnych tytułów, programował dla innych firm, samodzielnie stworzył grę 2D. Przede wszystkim jednak od 2020 roku zebrał zespół, który wspólnie stworzył grę WW2 Rebuilder. Na ten moment gra ma aż 88,73% pozytywnych recenzji na platformie Steam.

Ewelina
Salwuk-Marko

Agencja PR SAL-MAR

Redaktor naczelna portalu Feszyn.com założonego w 2013 roku, a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl. Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar, twórczyni kampanii społecznej wspierającej kobiety na rynku pracy GoWomen. Wykładowca akademicki w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i Wyższej Szkole Bankowej. Otrzymała statuetki „Diamenty kobiecego biznesu 2017”, „Kobieta, która inspiruje 2020”,” Kobieta sukcesu 2021”, „Diament kobiecego biznesu 2021”. Członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu i finalistka akcji „Kobieta w biznesie”. Ukończyła dwa kierunki studiów. Strateg komunikacji, PR-owiec i specjalista od content marketingu. Ekspertka od Digital Marketingu. Od lat wspiera polskie marki, propagując idee „wybieram polskie produkty”. Motywuje ludzi do zachowania kultury i etyki biznesowej, która ma dla niej kluczowe znaczenie. Twórczyni akcji „ Polskie kobiece marki, które warto znać” . Interesuje się również kwestiami związanymi z brandingiem i corporate identity.  Branżą internetową zajmuje się od 2009 roku, w którym to czasie zdobywała doświadczenie przede wszystkim w szeroko pojętym marketingu internetowym. Prywatnie miłośniczka seriali, pasjonatka mody, zafascynowana naturalnymi kosmetykami. Żona i matka.

Maciej
Frankowicz

Shape VC

Od 10 lat związany z rynkiem startupów jako przedsiębiorca i inwestor.Współzałożyciel i Partner funduszu Shape.vc, który w ciągu ostatnich 4 lat zrealizował ponad 30inwestycji w innowacyjne spółki technologiczne. Swoją uwagę koncentruje na spółkachdeeptechowych na wczesnym etapie rozwoju.

Kamil
Winnicki 

Winnicki Consulting | Oppa

Ma długoletnie doświadczenie w międzynarodowym zarządzaniu projektami w przemyśle. W roku 2013 założył firmę doradczą Winnicki Consulting, działającą w Austrii, Polsce i Niemczech. Od2021 aktywny w branży Med-Tech – poprzez inwestycję w Centrum Rehabilitacji Dawcy Zdrowia i założenie startupu Oppa, gdzie odpowiada za strategię i rozwój. Pracuje wraz z zespołem nadinnowacyjnym połączeniem przemysłu i usług fizjoterapeutycznych w celu poprawy zdrowia oraz samopoczucia pracowników.

Strefa wiedzy ekspertów

Zdobądź kompleksową wiedzę wspierającą przedsiębiorczość! Na uczestników konferencji czekać będą eksperci oraz przedstawiciele uczelni wyższych.

Rafał
Kufieta

KHG Podatki & Księgowość, Prezes Zarządu KHG Group / Magister

Obszar wsparcia: Prawo, Podatki, Księgowość. Prawnik, Prezes Zarządu KHG Podatki & Księgowość. Absolwent studiów prawniczych i aplikacji radcowskiej. Doradza w tematyce podatków w nowych technologiach takich jak IPBOX, ulga badawczo – rozwojowa, a także Estoński CIT i inne.

W czym mogę pomóc?

  • Doradztwo prawne,
  • Księgowość

Krzysztof
Nawelski 

IDEISO Innovation Consulting and Solutions

Projektant innowacji biznesowych, społecznych i technologicznych. Entuzjasta i metodyk zwinnych metod projektowania skoncentrowanego na człowieku (human-centered design). Facylitator i moderator pracy zespołów w podejściu: design thinking, outcome-driven innovation, lean startup, agile, scrum, lean UX. Praktyk w obszarze innowacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi legitymującym się przeszło 20 letnim doświadczeniem zawodowym w międzynarodowych korporacjach. Od 1998 roku pracował dla firm produkcyjnych, mi.in z sektorów automotive, farmaceutycznego oraz sektora usług m.in jako Dyrektor ds. Innowacji odpowiadał za wdrażanie kultury innowacji, współpracę ze startupami i fintechami, scouting usług i rozwiązań finansowych. Ma na koncie wiele zrealizowanych projektów oraz szkoleń w obszarze Design Thinking, Service Design, Lean Startup, New Product Development oraz Business Model Innovation. Od siedmiu lat jest silnie związany z ogólnopolską sceną startupową gdzie jako Innovation Coach facylituje zespoły tworzące nowe produkty i usługi, również jako mentor w programach akceleracyjnych.

W czym mogę pomóc?

  • Innowacyjność i kreatywne myślenie,
  • Rozwój kompetencji cyfrowych,
  • Przedsiębiorczość osobista,
  • Customer Experience,
  • Transformacja Agile,
  • Zarządzanie projektami strategicznymi.

Robert
Wójcik

RAJ GROUP, Twórca aplikacji dla bezpieczeństwa SERVE

Specjalista w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, inżynier pożarnictwa z wykształcenia, były oficer Państwowej Straży Pożarnej, absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Absolwent studiów EMBA na Uniwersytecie Ekonomicznym. Od wielu lat związany z branżą ochrony przeciwpożarowej w firmie RAJ GROUP. Projektant systemów ochrony przeciwpożarowej. Twórca aplikacji dla bezpieczeństwa SERVE. Bogate doświadczenie szkoleniowe w zakresie bezpieczeństwa, ewakuacji, systemów ochrony ppoż., ewakuacji osób z niepełnosprawnościami.

„Ochrona przeciwpożarowa i szeroko rozumiane bezpieczeństwo ludzi to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja. Od wielu lat mając na celu zwiększanie wiedzy oraz świadomości ludzi w tym zakresie prowadzę działalność szkoleniową. Wynikiem zebranych doświadczeń jest innowacyjna aplikacja SERVE, która ma uczyć, chronić oraz walczyć z wykluczeniem osób z niepełnosprawnościami.”

 

Urszula
Witkowska-Śliwa

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Konsultantka Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Wrocławiu. Pomaga w wyszukiwaniu funduszy unijnych na rozwój. Wspiera m.in. małe i średnie firmy zainteresowane inwestycjami oraz osoby, które chcą założyć własną działalność gospodarczą. Doradza jednostkom samorządu terytorialnego, uczelniom oraz organizacjom pozarządowym. Współpracuje z Instytucjami Otoczenia Biznesu, izbami gospodarczymi. Szczególny nacisk kładzie na działania służące integracji środowiska naukowego z biznesem przy udziale funduszy unijnych.

W czym mogę pomóc?

  • Wyszukiwanie funduszy unijnych na rozwój,
  • Integracja środowiska naukowego i biznesu przy udziale środków unijnych,
  • Wsparcie małych i średnich firm zainteresowanych inwestycjami,
  • Doradztwo dla jednostek samorządu terytorialnego, uczelni i organizacji pozarządowych.

dr Alicja
Olszar

LAWBOX FIRM obsługa korporacyjna spółek i start-upów

Partner zarządzający w kancelarii prawnej LAWBOX Olszar, Jasion, Jurczok Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu. Absolwentka wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Uzyskała stopień doktora nauk prawnych w Katedrze Prawa Handlowego Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie wsparcia prawnego podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. W swojej codziennej pracy doradza w zakresie bieżącej obsługi korporacyjnej spółek oraz prawnych aspektów tworzenia i negocjowania umów inwestycyjnych.

W trakcie dotychczasowej pracy prowadziła oraz nadzorowała obsługę prawną i postępowanie rejestrowe spółek debiutujących na rynku NewConnect. Jej doświadczenie obejmuje również pracę nad projektami due diligence w przypadku sprzedaży akcji/udziałów spółek, sprzedaży przedsiębiorstwa oraz przekształceń spółek prawa handlowego.

W czym mogę pomóc?

  • pomoc w założeniu spółki w dowolnej formie prawnej,
  • analiza umów,
  • doradztwo prawne dla przedsiębiorców i start-upów,
  • przygotowywanie i analizowanie umów inwestycyjnych,
  • przekształcenia i procesy transformacyjne spółek,
  • pomoc przedsiębiorcom zagranicznym.

Damian
Andrzejewski

Współzałożyciel i Prezes Zarządu Funduszów ASI oraz Venture Capital

Absolwent PWr, współzałożyciel i Prezes Zarządu Funduszów ASI oraz Venture Capital. Współdziałając z inwestorami prywatnymi oraz aniołami biznesu, inicjował oraz przeprowadzał procesy negacji umów inwestycyjnych, a także uczestniczył jako ko-inwestor oraz jako Venture Capital przy wyjściach i sprzedaży udziałów/akcji dla poszczególnych inwestycji. Brał udział w pozyskiwaniu rund finansowania dla innowacyjnych projektów badawczych w kwocie łącznej ponad 50 mln zł. Od pięciu lat związany z Funduszem Platinum Alfa.

W czym mogę pomóc?

  • inwestowanie w projekty technologiczne na wczesnym oraz bardziej zaawansowanym etapie rozwoju
  • współdziałanie w rozwoju technologii
  • współdziałanie z ośrodkami naukowymi
  • budowanie zespołów badawczych
  • ocena wartości technologii oraz własności intelektualnej

Elżbieta
Kotwica

Urząd Dozoru Technicznego

Zastępca Kierownika Działu Oceny Zgodności, Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Usług w Dziale Oceny Zgodności UDT we Wrocławiu Ukończyła Zachodnio-Pomorską Szkołę Biznesu przy Politechnice Wrocławskiej na kierunku Informatyka i Ekonometria, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Executive Master of Business Administration (MBA). Odpowiedzialna za koordynacje i prowadzenie procesów sprzedażowych w zakresie ekspertyz technicznych, oceny zgodności, systemów zarządzania, certyfikacji wyrobów, organizacji konferencji i szkoleń, audytor systemu zarządzania jakością na zgodność z normą PN-EN ISO 9001.

Arkadiusz
Łukaszów 

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Starszy specjalista ds. marketingu usług urzędu, Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu. Obszar wsparcia: Instrumenty Rynku Pracy dotyczące wsparcia pracodawców w tworzeniu nowych miejsc  pracy (staże) oraz Instrumenty Rynku Pracy dotyczące wsparcia osób bezrobotnych chcących założyć własną działalność gospodarczą (Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej).

Anna
Górecka

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej

Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej, Przewodnicząca Rady Nadzorującej DAIP, certyfikowany trener biznesu, moderator design thinking, trener FRIS. Wspiera osoby ze środowiska akademickiego w rozwoju biznesu opartego o rozwiązania technologiczne i techniczne. Od lat  doradza przedsiębiorcom akademickim w wyborze ścieżki komercjalizacji wyników badań naukowych oraz wspiera procesy transferu technologii. Ekspert w zakresie wsparcia przedsiębiorczości i innowacyjności uczelni wyższych w projekcie IDEATION finansowanym przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT).

W czym mogę pomóc?

  • proces preinkubacji, inkubacji i akceleracji
  • rozwój biznesu akademickiego
  • finansowanie projektów deep-techowych w ramach programu Horyzont Europa

Agnieszka
Kiliś

Centrum Projektów Badawczych UE Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk

Ekspertka z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia i rozliczania projektów współfinansowanych zarówno ze środków UE, jak również publicznych oraz prywatnych. Kierowniczka licznych projektów realizowanych w Programach takich jak m.in.: POKL, POWER, POIR, RPO, FIO, ASOS, MKiDN, LGD. Specjalizuje się w obszarach związanych z pomocą publiczną i de minimis, zamówieniami publicznymi, monitoringiem i sprawozdawczością projektową oraz kontrolą

Jan Jakub
Cendrowski

inQUBE

Ekspert w dziedzinie marketingu oraz strateg biznesowy z wieloletnią praktyką w projektowaniu kampanii reklamowych  i narzędzi marketingu online. Doświadczenie zdobywał m.in. w branży telekomunikacyjnej, chemicznej, a także jako menedżer w agencjach reklamowych.

Wieloletni współpracownik i wykładowca wrocławskich uczelni. Od lutego 2021 zastępca dyrektora inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Od listopada 2021 dyrektor tej instytucji.

W czym mogę pomóc?

  • Marketing na rynku B2C/B2B
  • Kanały komunikacji i wybór grup docelowych
  • Storytelling
  • Prezentacja inwestorska

Olga
Chrobot 

Biuro Karier i Programu Erasmus Akademii Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu

Doradca zawodowy dla studentów AWL we Wrocławiu. Posiada doświadczenie w realizacji projektów unijnych z aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych. Interesuje się zagadnieniami związanymi z doradztwem zawodowym, coachingiem kariery, mechanizmami stosowanymi podczas doboru i selekcji pracowników oraz relacjami jakie zachodzą pomiędzy pracownikiem, pracodawcą a zespołem. Uczestniczka wielu szkoleń z obszaru rozwoju kompetencji miękkich.

W czym mogę pomóc?

  • Tworzenie profesjonalnego CV,
  • Coaching kariery.

Aleksandra
Burdukiewicz

Dyrektor Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji oraz Komercjalizacji Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

W czym mogę pomóc:

  • Projekty badawczo-rozwojowe
  • Współpraca przedsiębiorstw z instytucjami naukowymi
  • Analiza potencjału gospodarczego rezultatów badań B+R
  • Innowacyjność

Adam Nowak

Zakład Ubezpieczeń Społecznych we Wrocławiu

Zastępca Dyrektora ds. Dochodów,  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu. Informacje na temat wsparcia dla przedsiębiorców na starcie działalności, podleganie ubezpieczeniom, wysokość składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, wysokość świadczeń. Ponadto Informację o możliwości odbycia staży i praktyk w ZUS.

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego jest instytucją otoczenia biznesu, która od 30 lat  buduje silną gospodarczo Polskę, rozwijając mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, Podmioty Ekonomii Społecznej, czy grupy producentów rolnych. Nieustanny rozwój fundacji pozwala sprostać oczekiwaniom przedsiębiorców i zapewnić kompleksową opiekę. W ofercie instytucji znajdują się atrakcyjne programy pożyczkowe pozwalające przedsiębiorcom realizować nowe przedsięwzięcia.

FRW prowadzi również szkolenia i organizuje konferencje, podczas których przekazuje wiedzę na tematy godne uwagi. Obecnie fundacja realizuje unijne i rządowe programy pożyczkowe na terenie całego kraju. Firmom z Dolnego Śląska FRW oferuje m.in. wsparcie w formie niskooprocentowanych pożyczek obrotowych, hipotecznych; pożyczek unijnych na rozwój, inwestycje, innowację, poprawę efektywności energetycznej, oraz założenie własnej działalności gospodarczej.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Halaś i Wspólnicy sp.k.

Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w prawie spółek, zagadnieniach związanych z rynkiem kapitałowym, w tym z zakresu relacji inwestorskich, prawie konsumenckim i gospodarczym.

Zespół Adwokatów i Radców Prawnych to specjaliści z zakresu legal compliance, a w szczególności implementacji i realizacji obowiązków nakładanych na przedsiębiorców, w ramach nowych rozwiązań legislacyjnych.

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze spółek w obszarze korporacyjnym, opiniowaniem kluczowych kontraktów i wsparciem prawnym przedsięwzięć biznesowych klientów, a także bieżącym doradztwem z zakresu prawa nowych technologii.

Partnerzy wydarzenia oraz instytucje otoczenia biznesu obecne na wydarzeniu

Logotyp aip
Logotyp
Logotyp Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Logotyp Uwr
Logotyp aip
Logotyp aip
Logotyp
Logotyp
Logotyp https://www.umw.edu.pl/pl
Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp Upwr
Logotyp
Logotyp
Logotyp

Networking i możliwość zwiedzania laboratoriów WPT

Konferencja Science&Business MeetUp to wydarzenie, na którym łączy się świat Nauki i Biznesu. To idealna platforma współpracy, miejsce wymiany doświadczeń i networkingu. Dla uczestników konferencji zaplanowano również możliwość zwiedzenia infrastruktury laboratoryjnej Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Zarejestruj się i weź udział w wydarzeniu!