Konferencja Science&Business MeetUp ma na celu integrację i networking dwóch kluczowych dla powstawania innowacyjnych konceptów środowisk – nauki i biznesu. To wydarzenie dla pracowników naukowych uczelni zainteresowanych komercjalizacją wyników badań oraz przedstawicieli świata nauki prowadzących działalność gospodarczą lub dopiero planujący założenie firmy.

Dużą dawkę wiedzy i możliwości zastaną także studenci czy przedstawiciele kół naukowych zainteresowani nawiązaniem współpracy z biznesem, korzystaniem z przestrzeni Academic Box lub prowadzeniem działalności w przedsiębiorczym ekosystemie Wrocławskiego Parku Technologicznego. Reprezentanci biznesu z kolei będą mieli możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych, nabycia nowych kontaktów i umiejętności, ale także zaproszenia do współpracy środowiska naukowego, na przykład poprzez realizację staży i praktyk.  

Co w programie?

W trakcie wydarzenia odbędą się dwa panele dyskusyjne, w trakcie których praktycy ze świata biznesu i nauki poszukają odpowiedzi na pytania o to, jak realnie wygląda i może rozwijać się współpraca nauki z biznesem oraz jak pozyskiwać fundusze na rozwój przedsiębiorstwa. Będzie ono jednak przede wszystkim okazją do networkingu oraz spotkań z ekspertami różnych obszarów wspierania biznesu, którzy będą obecni w strefie networkingu. Uczestnicy meetupu będą mieli również okazję do zwiedzania infrastruktury badawczo-rozwojowej WPT.

Konferencja odbędzie się we Wrocławskim Parku Technologicznym w budynku DELTA, przy ul. Duńskiej 9.

 

Sprawdź, jak dojechać >

Agenda spotkania

10:00 – 10:20 Rejestracja

10:20 – 10:40 Przywitanie

11:00 – 11:40 Panel dyskusyjny pt. „Współpraca nauki z biznesem – oczekiwania vs. rzeczywistość”

 • dr Radosław Gniłka – Dyrektor działu badań i rozwoju w Healthcann S.A
 • Maciej Kamiński – Dyrektor Centrum Transferu Technologii, Uniwersytet Wrocławski
 • dr hab. inż. Leszek Jurdziak – Pracownik Naukowy Politechniki Wrocławskiej
 • Agnieszka Kiliś – Ekspertka Centrum Projektów Badawczych UE, Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN

12:00 – 13:00 Networking

13:00 – 13:40 Panel dyskusyjny pt. „Początki … Problemy … Skąd pozyskać fundusze … O jaką pomoc prosić i kogo prowadząc własną firmę?”

 • Jakub Karkocha – CEO w Lightapply Sp. z o.o.
 • Mateusz Zimoch – CEO w Trasee Sp. z o.o.
 • Małgorzata Stuła – CEO w Stuła Invest Group Sp. z o.o.
 • Jakub Kunicki – CPO w Irmatiq
 • Paweł Szumada – FOUNDER we WroDebt
 • Mateusz Jarzombek – Dyrektor Centrum Wspierania Biznesu, Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej

14:00 – 15:00 Networking

 

Prelegenci

Panel dyskusyjny pt. „Współpraca nauki z biznesem – oczekiwania vs. rzeczywistość”

dr Radosław Gniłka

Dyrektor działu badań i rozwoju w Healthcann S.A.

Biotechnolog żywności ze stopniem doktora z ponad 4-letnim doświadczeniem w branży suplementów diety, żywności funkcjonalnej i nutracetyków. Jako Koordynator Laboratorium Kontroli Jakości w firmie OLEOFARM odpowiedzialny był za utrzymania najwyższej jakości produkowanych wyrobów. Posiada znakomitą znajomość zagadnień związanych z europejskim prawem żywnościowym. W ŁUKASIEWICZ-PORT uczestniczył w rozwoju i komercjalizacji technologii otrzymywania zielonych rozpuszczalników, a w Centrum Inżynierii Materiałowej brał udział w badaniach podstawowych nad heterometalicznymi klastrami.

 Maciej Kamiński

Dyrektor Centrum Transferu Technologii, Uniwersytet Wrocławski

Dyrektor Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Wrocławskiego, przedsiębiorca akademicki – założyciel Asset Nieruchomości – operatora najmu lokali mieszkalnych, doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

dr hab. inż. Leszek Jurdziak

Pracownik Naukowy Politechniki Wrocławskiej

Profesor uczelni na Politechnice Wrocławskiej na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii. Absolwent pierwszego rocznika i wieloletni wykładowca na „Polsko-Amerykańskiej Szkole Biznesu” przy Politechnice Wrocławskiej i Krakowskiej. Specjalizuje się w zastosowaniach matematyki, metod komputerowych, ekonomii w górnictwie i energetyce oraz gospodarce i diagnostyce taśm przenośnikowych. Jest współautorem 2 monografii, 6 patentów (+2 zgłoszenia), 288 publikacji naukowych oraz prawie 100 raportów.

Agnieszka Kiliś

Centrum Projektów Badawczych UE, Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN. Projekt Innovation Coach

Ekspertka z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia i rozliczania projektów współfinansowanych zarówno ze środków UE, jak również publicznych oraz prywatnych. Kierowniczka licznych projektów realizowanych w Programach takich jak m.in.: POKL, POWER, POIR, RPO, FIO, ASOS, MKiDN, LGD. Specjalizuje się w obszarach związanych z pomocą publiczną de minimis, zamówieniami publicznymi, monitoringiem i sprawozdawczością projektową oraz kontrolą i audytami projektów.

Tomasz Kluczyński

FSP GALENA, lekarz medycyny QPPV

Absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi/Sankt Petersburg. Absolwent Studium Podyplomowego Politechniki Warszawskiej. Absolwent Studium Europejskiej Agencji Leków Londyn. Lekarz medycyny – specjalista chorób płuc; specjalista organizacji ochrony zdrowia; Lekarz Naczelny placówek ochrony zdrowia. Wieloletni współpracownik firm farmaceutycznych w zakresie bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych, projektowania, prowadzenia, nadzoru i analizy badań klinicznych nad lekami stosowanymi u ludzi. Specjalisty ds. monitorowania działań niepożądanych produktów leczniczych i substancji czynnych leków.

Panel dyskusyjny pt. „Początki … Problemy … Skąd pozyskać fundusze … O jaką pomoc prosić i kogo prowadząc własną firmę?”

Jakub Karkocha

CEO w Lightapply Sp. z o.o.

Współzałożyciel i prezes spółki Lightapply, oferującej systemy do zarządzania agencją pracy tymczasowej. Certyfikowany Scrum Master, doświadczony Product i Project Manager rozwiązań IT B2B. 7 lat doświadczenia w branży Additive Manufacturing.

Mateusz Zimoch

CEO w Trasee Sp. z o.o.

Założyciel dwóch startupów skupionych na rozwoju rozwiązań z zakresu wizji komputerowej opartej na sztucznej inteligencji oraz budowie autonomicznych pojazdów. Inżynier z silną wiedzą w dziedzinie informatyki, data science, robotyki i sztucznej inteligencji. Skuteczny lider zespołu z udokumentowanym doświadczeniem w realizacji innowacyjnych projektów. Zwycięzca konkursu US Navy na prototyp autonomicznego podwodnego drona. Doświadczony trener i mentor, zarażający pasją do programowania i analizy danych.

Jakub Kunicki

CPO w Irmatiq

Chief Product Officer w Irmatiq. Spółka rozwija kompleksowe narzędzie typu SaaS do zarządzania relacjami z Inwestorami w prywatnych spółkach niepublicznych.

Paweł Szumada

FOUNDER w WroDebt

Przedsiębiorca, entuzjasta startupów, founder we WroDebt – startupie zajmującym się optymalizacją procesów windykacyjnych. Ma wykształcenie techniczne (elektronika i telekomunikacja) oraz ekonomiczne (zarządzanie). Absolwent programu MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W swoim życiu zawodowym nie tylko prowadził własny biznes, ale zarządzał także zespołami w działach operacyjnych.

Mateusz Jarzombek

Dyrektor Centrum Wspierania Biznesu, Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej

Od ponad dekady pracuje we Wrocławiu i na rzecz jego rozwoju w różnych obszarach. Obecnie w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej kieruje Centrum Wspierania Biznesu, które jest odpowiedzialne za kompleksową obsługę projektów inwestycyjnych w regionie, zapewnia wsparcie poinwestycyjne aranżując szereg działań i projektów dedykowanych różnym sektorom, jak również przygotowuje publikacje i raporty dostarczające wiedzy o lokalnym rynku. Razem z zespołem Startup Wrocław wspiera i animuje ekosystem startupowy promując innowacyjne i technologiczne marki #MadeInWroclaw. Ściśle współpracuje z przedstawicielami lokalnego środowiska akademickiego i biznesowego angażując się w wiele projektów na rzecz rozwoju gospodarczego regionu.

Strefa wiedzy ekspertów

Zdobądź kompleksową wiedzę wspierającą przedsiębiorczość! Na uczestników konferencji czekać będą eksperci oraz przedstawiciele uczelni wyższych.

Ewelina Salwuk-Marko

Agencja PR SAL-MAR

Redaktor naczelna portalu Feszyn.com założonego w 2013 roku, a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl. Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar, twórczyni kampanii społecznej wspierającej kobiety na rynku pracy GoWomen. Wykładowca akademicki w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i Wyższej Szkole Bankowej. Otrzymała statuetki „Diamenty kobiecego biznesu 2017”, „Kobieta, która inspiruje 2020”,” Kobieta sukcesu 2021”, „Diament kobiecego biznesu 2021”..  Członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu i finalistka akcji „Kobieta w biznesie”. Ukończyła dwa kierunki studiów. Strateg komunikacji, PR-owiec i specjalista od content marketingu. Ekspertka od Digital Marketingu.

W czym mogę pomóc?

 • Jak budować wizerunek?
 • Sprawdź czy Twoja marka ma dobry PR.
 • Public relations, reklama, marketing.

Jarosław Mamala 

Politechnika Opolska

Pracownik naukowy Politechniki Opolskiej. Jego działalność naukowo-badawcza jest związana z szeroko pojętą motoryzacją. W tej dziedzinie opublikował wiele artykułów naukowych m.in w Europie, USA, Chinach, Japonii czy Indiach. Opracował kilkanaście patentów, za które otrzymał medale na międzynarodowych wystawach wynalazków w Brukseli, Genewie, Norymberdze czy Warszawie. Kierownik i uczestnik wielu projektów badawczo-rozwojowych realizowanych finansowanych z różnych źródeł. Ekspert w zakresie projektów finansowanych przez NCBIR, NCN, MFiPR, M-EraNet czy regionalnych RPO. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w pracy poza uczelnią, gdzie pracował w sektorze motoryzacji na rzecz partnera grupy VW.

W czym mogę pomóc?

 • Projekty badawczo-rozwojowe,
 • Projekty finansowane przez NCBIR, NCN, MFiPR, M-EraNet, regionalne RPO,
 • Patenty,
 • Sektor motoryzacyjny w kontekście naukowo-badawczym.

Olga Chrobot 

Biuro Karier i Programu Erasmus Akademii Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu

Doradca zawodowy dla studentów AWL we Wrocławiu. Posiada doświadczenie w realizacji projektów unijnych z aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych. Interesuje się zagadnieniami związanymi z doradztwem zawodowym, coachingiem kariery, mechanizmami stosowanymi podczas doboru i selekcji pracowników oraz relacjami jakie zachodzą pomiędzy pracownikiem, pracodawcą a zespołem. Uczestniczka wielu szkoleń z obszaru rozwoju kompetencji miękkich.

W czym mogę pomóc?

 • Tworzenie profesjonalnego CV,
 • Coaching kariery.

Krzysztof Nawelski 

IDEISO Innovation Consulting and Solutions

Projektant innowacji biznesowych, społecznych i technologicznych. Entuzjasta i metodyk zwinnych metod projektowania skoncentrowanego na człowieku (human-centered design). Facylitator i moderator pracy zespołów w podejściu: design thinking, outcome-driven innovation, lean startup, agile, scrum, lean UX. Praktyk w obszarze innowacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi legitymującym się przeszło 20 letnim doświadczeniem zawodowym w międzynarodowych korporacjach. Od 1998 roku pracował dla firm produkcyjnych, mi.in z sektorów automotive, farmaceutycznego oraz sektora usług m.in jako Dyrektor ds. Innowacji odpowiadał za wdrażanie kultury innowacji, współpracę ze startupami i fintechami, scouting usług i rozwiązań finansowych. Ma na koncie wiele zrealizowanych projektów oraz szkoleń w obszarze Design Thinking, Service Design, Lean Startup, New Product Development oraz Business Model Innovation. Od siedmiu lat jest silnie związany z ogólnopolską sceną startupową gdzie jako Innovation Coach facylituje zespoły tworzące nowe produkty i usługi, również jako mentor w programach akceleracyjnych.

W czym mogę pomóc?

 • Innowacyjność i kreatywne myślenie,
 • Rozwój kompetencji cyfrowych,
 • Przedsiębiorczość osobista,
 • Customer Experience,
 • Transformacja Agile,
 • Zarządzanie projektami strategicznymi.

Agnieszka Kiliś

Centrum Projektów Badawczych UE, Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN. Projekt Innovation Coach

Ekspertka z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia i rozliczania projektów współfinansowanych zarówno ze środków UE, jak również publicznych oraz prywatnych. Kierowniczka licznych projektów realizowanych w Programach takich jak m.in.: POKL, POWER, POIR, RPO, FIO, ASOS, MKiDN, LGD. Specjalizuje się w obszarach związanych z pomocą publiczną de minimis, zamówieniami publicznymi, monitoringiem i sprawozdawczością projektową oraz kontrolą i audytami projektów.

W czym mogę pomóc?

 • Projekty współfinansowane ze środków UE, publicznych oraz prywatnych.
 • Rozliczanie, audyt, kontrola projektów.
 • Zamówienia publiczne i pomoc publiczna de minimis.

Urszula Witkowska-Śliwa

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Konsultantka Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Wrocławiu. Pomaga w wyszukiwaniu funduszy unijnych na rozwój. Wspiera m.in. małe i średnie firmy zainteresowane inwestycjami oraz osoby, które chcą założyć własną działalność gospodarczą. Doradza jednostkom samorządu terytorialnego, uczelniom oraz organizacjom pozarządowym. Współpracuje z Instytucjami Otoczenia Biznesu, izbami gospodarczymi. Szczególny nacisk kładzie na działania służące integracji środowiska naukowego z biznesem przy udziale funduszy unijnych.

W czym mogę pomóc?

 • Wyszukiwanie funduszy unijnych na rozwój,
 • Integracja środowiska naukowego i biznesu przy udziale środków unijnych,
 • Wsparcie małych i średnich firm zainteresowanych inwestycjami,
 • Doradztwo dla jednostek samorządu terytorialnego, uczelni i organizacji pozarządowych.

Rafał Kufieta

KHG Podatki&Księgowość

Założyciel i Prezes Zarządu KHG Group. Absolwent studiów prawniczych i aplikacji radcowskiej. Jako prawnik podejmuje się najtrudniejszych spraw, m.in. wielokrotnie odzyskał od korporacji budowlanych wynagrodzenie dla podwykonawców w sytuacji bankructwa generalnych wykonawców, doradzał w procesach paliwowych, które zakończyły się uniewinnieniem oraz uchyleniem decyzji podatkowych. Jako przedsiębiorca dostosował kancelarię do nowych realiów i wdraża standardy jakości według norm międzynarodowych.

W czym mogę pomóc?

 • Doradztwo prawne,
 • Księgowość,
 • Podatki

dr inż. Joanna Wicińska

Centrum Badawczo-Rozwojowe, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Ekspertka w zakresie zarządzania ochroną i komercjalizacją rezultatów prac badawczo-rozwojowych z ponad 10-tetnim doświadczeniem we współpracy z jednostkami naukowo-badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu i przedsiębiorstwami. Absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie własnością intelektualną w biznesie na Wydziale Informatyki i Zarządzania oraz biotechnologii na Wydziale Chemii Politechniki Wrocławskiej. Doktor nauk biologicznych. Od lat pracuje na pograniczu światów nauki i biznesu, szukając odpowiednich dróg do transferu rezultatów prac badawczych. Wraz z grupą naukowców zdobyła wyróżnienie w programie akceleracyjnym  Sieci Badawczej Łukasiewicz dla start-upów.

W czym mogę pomóc?

 • Projekty badawczo-rozwojowe
 • Wynalazki – ochrona praw i komercjalizacja
 • analizy potencjału gospodarczego rezultatów badań B+R
 • analizy stanu techniki
 • Venture capital
 • Innowacyjność
 • Współpraca nauki z biznesem
 • Spółki odpryskowe typu spin-off/ spin-out
 • Pitching

dr Anna Laskowska

Centrum Badawczo-Rozwojowe, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz prezes zarządu Biovetika sp. z o.o. Stypendysta rządowego programu TOP500 Innovators na Uniwersytecie Berkeley w Kalifornii. Specjalista z wielowymiarowym ponad 25-letnim doświadczeniem w obszarach związanych z zarządzaniem projektami badawczymi oraz pozyskiwaniem funduszy unijnych na ich realizację, a także z ochroną i komercjalizacją własności intelektualnej. Doktor nauk biologicznych z wieloletnim stażem naukowym. Potrafi posługiwać się językiem nauki i biznesu.

W czym mogę pomóc?

 • Projekty badawczo-rozwojowe
 • Wynalazki – ochrona praw i komercjalizacja
 • Innowacyjność
 • analizy potencjału gospodarczego rezultatów badań B+R
 • analizy stanu techniki
 • Współpraca nauki z biznesem
 • Spółki odpryskowe typu spin-off/ spin-out
 • Pitching
 • Bridge Alfa

Anna Szczypka

Centrum Badawczo-Rozwojowe, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Pracownik Centrum-Badawczo Rozwojowego z doświadczeniem zarówno w sektorze naukowym jak i przemysłowym. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej. Obecnie wspiera zespoły naukowe w procesie pozyskiwania dofinansowania w ramach projektów aplikacyjnych, dzieląc się doświadczeniem w zakresie komercjalizacji, analizy rynku oraz ochrony praw własności intelektualnej.

W czym mogę pomóc?

 • Projekty badawczo-rozwojowe
 • Wynalazki – ochrona praw i komercjalizacja
 • Innowacyjność
 • analizy potencjału gospodarczego rezultatów badań B+R
 • analizy stanu techniki
 • Współpraca nauki z biznesem
 • Spółki odpryskowe typu spin-off/ spin-out

dr Damian Andrzejewski

AIP, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Absolwent PWr, współzałożyciel i Prezes Zarządu Funduszy ASI oraz Venture Capital. Współdziałając z inwestorami prywatnymi oraz aniołami biznesu, inicjował oraz przeprowadzał procesy negocjacji umów inwestycyjnych, a także uczestniczył jako ko-inwestor oraz jako Venture Capital przy wyjściach i sprzedaży udziałów/akcji dla poszczególnych inwestycji. Brał udział w pozyskiwaniu rund finansowania dla innowacyjnych projektów badawczych w kwocie łącznej ponad 50 mln zł. Od pięciu lat związany z Funduszem Platinum Alfa.

W czym mogę pomóc?

 • Inwestowanie w projekty technologiczne we wczesnym oraz bardziej zaawansowanym etapie rozwoju
 • Współdziałanie w rozwoju technologii
 • Współdziałanie z ośrodkami naukowymi
 • Budowanie zespołów badawczych
 • Ocena wartości technologii oraz własności intelektualnej

Ewa Ruda

Biuro Rozwoju Gospodarczego, Urząd Miejski Wrocławia

W czym mogę pomóc?

 • Założenie jednoosobowej działalności gospodarczej krok po kroku – formalności urzędowe
 • Legalność działalności gospodarczej – uzyskanie koncesji, zezwolenia, wpisu do rejestru działalności regulowanej
 • Handel na ulicy we Wrocławiu (czerwone namioty, wózki gastronomiczne, sprzedaż zniczy, choinek)
 • Wsparcie finansowe dla przedsiębiorców

Iwona Lubka

Biuro Rozwoju Gospodarczego, Urząd Miejski Wrocławia

W czym mogę pomóc?

 • Założenie jednoosobowej działalności gospodarczej krok po kroku – formalności urzędowe
 • Legalność działalności gospodarczej – uzyskanie koncesji, zezwolenia, wpisu do rejestru działalności regulowanej
 • Handel na ulicy we Wrocławiu (czerwone namioty, wózki gastronomiczne, sprzedaż zniczy, choinek)
 • Wsparcie finansowe dla przedsiębiorców

Anna Górecka

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej

Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej, Przewodnicząca Rady Nadzorującej DAIP, certyfikowany trener biznesu, moderator design thinking, trener FRIS. Wspiera osoby ze środowiska akademickiego w rozwoju biznesu opartego o rozwiązania technologiczne i techniczne. Od lat  doradza przedsiębiorcom akademickim w wyborze ścieżki komercjalizacji wyników badań naukowych oraz wspiera procesy transferu technologii. Ekspert w zakresie wsparcia przedsiębiorczości i innowacyjności uczelni wyższych w projekcie IDEATION finansowanym przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT).

W czym mogę pomóc?

 • proces preinkubacji, inkubacji i akceleracji
 • rozwój biznesu akademickiego
 • finansowanie projektów deep-techowych w ramach programu Horyzont Europa

Andrzej Żurawowicz

Funky Business Consulting

Lider, mentor i przedsiębiorca z 25-letnim doświadczeniem w międzynarodowym środowisku.

W czym mogę pomóc?

 • tworzenie i prowadzenie interdyscyplinarnych zespołów projektowych,
 • opracowanie i implementacja zrównoważonych modeli biznesowych.

dr Alicja Olszar

LAWBOX FIRM

Partner zarządzający w kancelarii prawnej LAWBOX Olszar, Jasion, Jurczok Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu. Absolwentka wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Uzyskała stopień doktora nauk prawnych w Katedrze Prawa Handlowego Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie wsparcia prawnego podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. W swojej codziennej pracy doradza w zakresie bieżącej obsługi korporacyjnej spółek oraz prawnych aspektów tworzenia i negocjowania umów inwestycyjnych. W trakcie dotychczasowej pracy prowadziła oraz nadzorowała obsługę prawną i postępowanie rejestrowe spółek debiutujących na rynku NewConnect. Jej doświadczenie obejmuje również pracę nad projektami due diligence w przypadku sprzedaży akcji/udziałów spółek, sprzedaży przedsiębiorstwa oraz przekształceń spółek prawa handlowego.

W czym mogę pomóc?

 • pomoc w założeniu spółki w dowolnej formie prawnej,
 • analiza umów,
 • doradztwo prawne dla przedsiębiorców i start-upów,
 • przygotowywanie i analizowanie umów inwestycyjnych,
 • przekształcenia i procesy transformacyjne spółek,
 • pomoc przedsiębiorcom zagranicznym.

Jan Jakub Cendrowski

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości

Ekspert w dziedzinie marketingu oraz strateg biznesowy z wieloletnią praktyką w projektowaniu kampanii reklamowych  i narzędzi marketingu online. Doświadczenie zdobywał m.in. w branży telekomunikacyjnej, chemicznej, a także jako menedżer w agencjach reklamowych. Wieloletni współpracownik i wykładowca wrocławskich uczelni. Od lutego 2021 zastępca dyrektora inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Od listopada 2021 dyrektor tej instytucji.

W czym mogę pomóc?

 • marketing na rynku B2C/B2B
 • kanały komunikacji i wybór grup docelowych
 • storytelling
 • prezentacja inwestorska

Piotr Otręba

Patent Intelligence Institute, Politechnika Wrocławska

Rzecznik patentowy, doradca i menedżer, pracownik Politechniki Wrocławskiej. Współzałożyciel Konsorcjum Patent Intelligence Institute. Specjalizuje się w ochronie i komercjalizacji własności intelektualnej. Pasjonat tworzenia procesów organizacyjnych i informacyjnych wykorzystujących wiedzę i prawa niemajątkowe, także z uwzględnieniem aspektów psychologii zarządzania.

W czym mogę pomóc?

 • Ochrona i komercjalizacja własności intelektualnej

Partnerzy wydarzenia oraz instytucje otoczenia biznesu obecne na wydarzeniu

Logotyp aip
Logotyp aip
Logotyp aip
Logotyp Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Logotyp
Logotyp Uwr
Logotyp Upwr
Logotyp https://www.umw.edu.pl/pl
Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp

Networking i możliwość zwiedzania laboratoriów WPT

Konferencja Science&Business MeetUp to wydarzenie, na którym łączy się świat Nauki i Biznesu. To idealna platforma współpracy, miejsce wymiany doświadczeń i networkingu. Dla uczestników konferencji zaplanowano również możliwość zwiedzenia infrastruktury laboratoryjnej Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Zarejestruj się i weź udział w wydarzeniu!