We Wrocławskim Parku Technologicznym wierzymy, że przyszłość trzeba zaprojektować. To nie tylko najlepszy sposób na rozwój, ale też na wykorzystanie potencjału, jaki niesie ze sobą energia, know-how oraz kreatywność, przepełniająca Wrocław i jego mieszkańców.
Zachęcamy Was też – zróbmy to razem!

Jak w WPT projektujemy przyszłość?

Tworzymy społeczność
ludzi PRZEDSIĘBIORCZYCH

Wokół WPT skupiliśmy kilkutysięczną społeczność przedsiębiorców, działaczy społecznych, specjalistów z różnych branż, którzy na co dzień swoim działaniem projektują przyszłość. Stań się jej częścią!

Udostępniamy przestrzeń do
PROJEKTOWANIA PRZYSZŁOŚCI

WPT to też przestrzeń, w której swoją przyszłość może projektować biznes w każdej skali. Nasze kompleksowe produkty i usługi biznesowe opisuje program rozwoju biznesu Stellar Hub.

Wspieramy różne formy
PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Przedsiębiorczość to dla nas nie tylko biznes. To pełna energii postawa, podejmowanie własnych inicjatyw, aktywność w różnych obszarach życia. Wspieramy w jej rozwoju wszystkich mieszkańców Wrocławia!

Jak Ty możesz zaprojektować przyszłość?

Nie bój się wdrażać swoich planów w życie! Masz pomysł na biznes? Projekt społeczny? A może chcesz wspierać rozwój przedsiębiorczego miasta Wrocław? Szukaj inspiracji, śledź co dzieje się we Wrocławiu i we Wrocławskim Parku Technologicznym. Działaj!

Co może Ci w tym pomóc?

Blog WPT
Sukcesy wrocławskich firm

Masz plan – realizuj go! Załóż własną firmę, rozwijaj nowe projekty albo przenieś swoją karierę na wyższy poziom rozwoju w jednej z wrocławskich firm.

Co może Ci w tym pomóc?

PROGRAM ROZWOJU BIZNESU WPT – STELLAR HUB
INKUBATORY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Niezależnie od tego, w jakiej branży działa twoja firma, niezależnie od tego, czy jest mikroprzedsiębiorstwem, startupem, czy też należy do sektora MŚP lub dużych firm, z nami możesz rozwijać jej działalność!

Co może Ci w tym pomóc?

PRODUKTY I USŁUGI BIZNESOWE WPT
BON NA DOTACJĘ
STARTUP WRO

Ciekawość świata, połączona z odkrywaniem pełnej nowych doświadczeń nauki, to najlepszy sposób na pokazanie najmłodszym, że kreowanie przyszłości jest w ich rękach! Odkrywaj młode talenty, wspieraj ich rozwój i bądź z nich dumny!

Co może Ci w tym pomóc?

CENTRUM EDUKACYJNE WPT
PRZEDSZKOLE TECHNOLUDEK
FUNDACJA PRO MATHEMATICA
WROCŁAWSKA CZĘŚĆ PROJEKTU E(X)PLORY

Niejeden odnoszący sukces biznes miał swój początek w studenckim notesie. Wykorzystaj w pełni czas studiów – testuj swoje pomysły, czerp z wiedzy zdobytej na uczelni, rozwijaj swoje pasje. Znajdź razem z nami dobre miejsce na start w biznes!

Co może Ci w tym pomóc?

ACADEMIC BOX
DOLNOŚLĄSKI AKADEMICKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
INTEGRACYJNY INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
STARTUP WRO

Świat, którego przyszłość zostanie zaprojektowana bez barier, będzie lepszy dla nas wszystkich! Wspieraj z nami integrację społeczną i biznesową osób z niepełnosprawnościami. Razem możemy więcej!

Co może Ci w tym pomóc?

INTEGRACYJNY INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
WEBINARY BIZNES BEZ BARIER

Trudno wyobrazić sobie przyszłość bez innowacji. Często są one dla nas synonimami, dlatego zachęcamy Was do ich kreowania i wykorzystywania ogromnego potencjału, jaki kryje za sobą współpraca nauki i biznesu!

Co może Ci w tym pomóc?

LABORATORIA WPT
ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY WPT
PLATFORMA WSPÓŁPRACY WPT

Bądź dumny z sukcesów wrocławskich firm, organizacji społecznych, uczelni i ich studentów! Wrocław jest miastem ludzi pełnych energii i kreatywności – wspieramy się nawzajem, dzielmy się doświadczeniem, inspiracjami i sukcesami!

Co może Ci w tym pomóc?

BĄDŹ AKTYWNY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH
BLOG WPT
Sukcesy wrocławskich firm