Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe

W kompleksie Wrocławskiego Parku Technologicznego znajdują się powierzchnie konferencyjne i szkoleniowe, które możesz wynająć, aby zorganizować w nich wydarzenia na różną skalę. Do wyboru są cztery sale konferencyjne, cztery sale szkoleniowe oraz największa ze wszystkich – sala wielofunkcyjna, mogąca pomieścić nawet 150 osób.

Każda z sal wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny – projektory i nagłośnienie dostosowane do wielkości sali. Wszystkie powierzchnie konferencyjne i szkoleniowe są klimatyzowane, mają dostęp do Wi-Fi. Dodatkowo wynajmując salę w WPT na organizację swojego wydarzenia otrzymujesz dostęp do bezpłatnego parkingu. Współpracując z restauracjami ulokowanymi na terenie naszych budynków łatwo zorganizujesz serwis kawowy lub catering dla swoich gości.

W salach możliwe są różne aranżacje przestrzeni, uzależnione od tego jaki rodzaj wydarzenia w nim organizujesz i ile osób na nie zaprosisz – wystarczy, że rezerwując salę wybierzesz rodzaj aranżacji, a my zajmiemy się przygotowaniem pomieszczenia.

Nasze sale dostępne są 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ich rezerwacji można dokonać on-line przez nasz system rezerwacji. Wybierz interesujący Cię rodzaj sali, budynek w jakim się ona znajduje i zarezerwuj!

Rezerwacja sal szkoleniowych i konferencyjnych

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sala wielofunkcyjna DELTA

Liczba osób: <150

Więcej

Sala konferencyjna DELTA

Liczba osób: <50

Więcej

Sala konferencyjna BETA

Liczba osób: <50

Więcej

Sala konferencyjna ALFA

Liczba osób: <<50, <120

Więcej

Sala szkoleniowa DELTA

Liczba osób: <10

Więcej

Sala szkoleniowa ALFA

Liczba osób: <8

Więcej

Sala szkoleniowa GAMMA I

Liczba osób: <8

Więcej

Sala szkoleniowa GAMMA II

Liczba osób: <10

Więcej