Za nami III edycja Made in Wrocław, najważniejszych wrocławskich targów prezentujących firmy rozwijające się w naszym mieście! Ta edycja była wyjątkowa, bo rekordowa – w targach wzięło udział ponad 8 tysięcy osób. Na naszym stoisku opowiadaliśmy o naszej ofercie dla biznesu i programie Stellar Hub. Byli z nami również:

  • Zakład Doświadczalny WPT z Klastrem NUTRIBIOMED – nie tylko pokazaliśmy, na czym polega jego działalność, ale i częstowaliśmy wyprodukowanymi w nim żelkami z roślinnymi ekstraktami oraz 100% naturalnymi owocami liofilizowanymi.
  • Pagero – firma, która stawia w swojej działalności na innowacyjność i precyzję. Jej działalność skupia się na trzech obszarach: produkcji form wtryskowych i elektrod, automatyce, liniach montażowych, testerach i robotyzacji i wdrażaniu technologii EDM, sprzedaży maszyn Penta oraz grafitu.
  • Amplicon – spółka, która zajmuje analizą informacji genetycznej pod kątem wykorzystania jej w medycynie, weterynarii oraz do monitorowania jakości produktów spożywczych i farmaceutycznych. Głównym obszarem działania firmy jest opracowywanie testów diagnostycznych i metod badawczych wykorzystujących właśnie sekwencje DNA.
  • Motion Systems, które specjalizuje się w projektowaniu i produkcji platform ruchu oraz kompletnych symulatorów. Dzięki innowacyjności rozwiązań, wsłuchaniu się w potrzeby rynku i przywiązaniu do detali, tworzy rozwiązania doceniane przez klientów z całego świata. Uczestnicy Made in Wrocław 2019 mieli możliwość zagrania w gry rajdowe z wykorzystaniem platformy ruchowej firmy.

Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za spotkania i rozmowy, a partnerskim firmom działającym w kompleksie WPT za owocną współpracę!

Relacja z Made in Wrocław 2019