Spotkanie z Jutronautami odbędzie się już w najbliższy czwartek, 10 października, o godzinie 17:00 w naszym budynku Delta przy ul. Duńskiej 9! Udział jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie udziału pod tym linkiem:
Rejestracja
„Wyobraź sobie ludzi, którzy z marzeń już dziś tworzą rzeczywistość” – takie motto towarzyszy tegorocznej edycji „Jutronautów”, unikalnego programu, który powstał dzięki współpracy „Gazety Wyborczej” z Sebastianem Kulczykiem, liderem młodego pokolenia przedsiębiorców. Jutronauci to ludzie jutra – wyjątkowe osoby z pozornie odległych od siebie światów, które już dziś wdrażają idee przyszłości i mierzą się z najważniejszymi pytaniami stojącymi przed naszą cywilizacją.

Jak nasze życie zmienią sztuczna inteligencja, wirtualni asystenci czy roboty społeczne? Jaka będzie przyszłość zdrowia i medycyny? Jak będą brzmiały samochody przyszłości? O tym będą rozmawiać zaproszenie goście:

  • Jędrzej Kowalczyk, zapalony edukator, inżynier, dyrektor zarządzający FANUC Polska.
  • Bartłomiej Brach, antropolog.
  • Miron Tokarski, współtwórca biotechnologicznego start-upu Genomtec.
  • Maciej Obuchowicz, założyciel firmy The Drivers, zajmującej się tworzeniem dźwięków dla aut elektrycznych.
  • Petros Psyllos, elektronik, informatyk, pasjonat kognitywistyki. Bada, m.in. sztuczną inteligencję i roboty społeczne.

Chcecie wiedzieć, co motywuje ich do działania? Zapraszamy 10 października!

Więcej informacji o spotkaniu i prelegentach można znaleźć na Facebooku.