Jesteś tutaj:Strona główna/News/Wspólna komunikacja, to przedsiębiorcza komunikacja! Zapraszamy na ostatnie spotkanie o wrocławskiej przedsiębiorczości!

Wspólna komunikacja, to przedsiębiorcza komunikacja! Zapraszamy na ostatnie spotkanie o wrocławskiej przedsiębiorczości!

Dlaczego można powiedzieć, że wspólna komunikacja, to przedsiębiorcza komunikacja? Czy będąc aktywnym w mieszkańcem miasta jest się również przedsiębiorczym? Jak być przedsiębiorczym we Wrocławiu? Odpowiedzi na te pytania poszukamy już 4 listopada o 13:00, w trakcie ostatniego spotkania z cyklu „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość”! Tym razem naszym gościem będzie Krzysztof Balawejder, Prezes MPK we Wrocławiu!

W ramach cyklu spotkań  pt. „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość” rozmawiamy o tym, jak na różne sposoby można być przedsiębiorczym! Wraz z naszymi gośćmi pokazujemy, że przedsiębiorczość to nie tylko prowadzenie własnego biznesu, ale też rozwijanie kariery, uprawianie sportu, proekologiczne zachowania lub aktywność społeczna!  Spotkania „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość” odbywają się online. Można do nich bezpłatnie dołączyć m.in. obserwując stronę WPT na Facebooku.

Cykl spotkań zakończy panel dyskusyjny, który odbędzie się w 9 listopada w trakcie konferencji „Wrocław jest przedsiębiorczy!”.

Organizatorem spotkań jest Wrocławski Park Technologiczny, działający na rzecz różnych form wrocławskiej przedsiębiorczości. Patronat honorowy nad projektem objął Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Partnerami spotkań są: WKS Śląsk Wrocław, MPWiK Wrocław, MOPS we Wrocławiu, MPK Wrocław, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, Wrocławskie Centrum Seniora, Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości SKRZYNIA. Patroni medialni projektu to: tuwroclaw.com, Wroclife, Radio Luz, Kapitał Dolnego Śląska.

Obejrzyj pozostałe spotkania >
2021-11-08T13:09:01+01:0028 października 2021|
Go to Top