Jesteś tutaj:Strona główna/News/Przedsiębiorczość projektuje przyszłość – zapraszamy na kolejne spotkania online!

Przedsiębiorczość projektuje przyszłość – zapraszamy na kolejne spotkania online!

W ramach cyklu spotkań  pt. „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość” rozmawiamy o tym, jak na różne sposoby można być przedsiębiorczym! Wraz z naszymi gośćmi pokazujemy, że przedsiębiorczość to nie tylko prowadzenie własnego biznesu, ale też rozwijanie kariery, uprawianie sportu, proekologiczne zachowania lub aktywność społeczna! Sprawdźcie, jakie spotkania odbędą się w najbliższych tygodniach!

Przedsiębiorczość kojarzymy głównie z prowadzeniem własnej firmy. Warto jednak spojrzeć na nią nieco szerzej! To też pełna energii postawa, podejmowanie własnych inicjatyw, aktywność w różnych obszarach życia. Udowadniamy ramach cyklu bezpłatnych spotkań online pod hasłem „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość”. Każdy z nas może wziąć w nich aktywny udział!

Harmonogram najbliższych spotkań:

 • Społecznie, to też przedsiębiorczo
  Data: 05.10.2021 r. 
  Partner: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego
 • Na przedsiębiorczość nigdy nie jest za późno!
  Data: 26.10.2021 r. 
  Partner: Wrocławskie Centrum Seniora
 • Wspólna komunikacja to przedsiębiorcza komunikacja?
  Data: 09.11.2021 r. 
  Partner: MPK Wrocław

Cykl spotkań zakończy panel dyskusyjny, który odbędzie się w listopadzie, w trakcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Spotkania „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość” będą odbywać się online.

Obejrzyj poprzednie spotkania:

Cykl spotkań zakończy panel dyskusyjny, który odbędzie się w listopadzie, w trakcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Spotkania „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość” będą odbywać się online. Można do nich bezpłatnie dołączyć m.in. obserwując stronę WPT na Facebooku.
Organizatorem spotkań jest Wrocławski Park Technologiczny, działający na rzecz różnych form wrocławskiej przedsiębiorczości. Patronat honorowy nad projektem objął Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Partnerami spotkań są: WKS Śląsk Wrocław, MPWiK Wrocław, MOPS we Wrocławiu, MPK Wrocław, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, Wrocławskie Centrum Seniora, Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości SKRZYNIA. Patroni medialni projektu to: tuwroclaw.com, Wroclife, Radio Luz, Kapitał Dolnego Śląska.
2021-09-21T14:01:47+02:002 września 2021|
Go to Top