Jesteś tutaj:Strona główna/News/Społecznie to też przedsiębiorczo! Zapraszamy na kolejne spotkanie o wrocławskiej przedsiębiorczości!

Społecznie to też przedsiębiorczo! Zapraszamy na kolejne spotkanie o wrocławskiej przedsiębiorczości!

Co łączy przedsiębiorczość i aktywność społeczną? Dlaczego będąc aktywnym społecznie jest się również przedsiębiorczym? Jak można zacząć działać społecznie? Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi już 7 października o 13:00, w trakcie kolejnego spotkania z cyklu „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość”! Tym razem naszym gościem będzie Ewelina Konik, Zastępca dyrektora ds. aktywizacji i edukacji społecznej we Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego!

W ramach cyklu spotkań  pt. „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość” rozmawiamy o tym, jak na różne sposoby można być przedsiębiorczym! Wraz z naszymi gośćmi pokazujemy, że przedsiębiorczość to nie tylko prowadzenie własnego biznesu, ale też rozwijanie kariery, uprawianie sportu, proekologiczne zachowania lub aktywność społeczna!

Każdy z nas może wziąć w nich aktywny udział! Oto harmonogram najbliższych spotkań:

 • Społecznie to też przedsiębiorczo
  Data: 07.10.2021 r. 
  Partner: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego
 • Na przedsiębiorczość nigdy nie jest za późno!
  Data: 26.10.2021 r. 
  Partner: Wrocławskie Centrum Seniora
 • Wspólna komunikacja to przedsiębiorcza komunikacja?
  Data: 09.11.2021 r. 
  Partner: MPK Wrocław

Cykl spotkań zakończy panel dyskusyjny, który odbędzie się w listopadzie, w trakcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Spotkania „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość” będą odbywać się online. Można do nich bezpłatnie dołączyć m.in. obserwując stronę WPT na Facebooku.

Organizatorem spotkań jest Wrocławski Park Technologiczny, działający na rzecz różnych form wrocławskiej przedsiębiorczości. Patronat honorowy nad projektem objął Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Partnerami spotkań są: WKS Śląsk Wrocław, MPWiK Wrocław, MOPS we Wrocławiu, MPK Wrocław, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, Wrocławskie Centrum Seniora, Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości SKRZYNIA. Patroni medialni projektu to: tuwroclaw.com, Wroclife, Radio Luz, Kapitał Dolnego Śląska.

Obejrzyj pozostałe spotkania >
2021-11-08T13:04:47+01:004 października 2021|
Go to Top