Jesteś tutaj:Strona główna/News/Na przedsiębiorczość nigdy nie jest za późno! Zapraszamy na kolejne spotkanie o wrocławskiej przedsiębiorczości!

Na przedsiębiorczość nigdy nie jest za późno! Zapraszamy na kolejne spotkanie o wrocławskiej przedsiębiorczości!

Czym jest „srebrna przedsiębiorczość”? Jakie jest jej znaczenie dla gospodarki, ale też naszego społeczeństwa? Dlaczego na przedsiębiorczość nigdy nie jest za późno? Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi już 26 października o 13:00, w trakcie kolejnego spotkania z cyklu „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość”! Tym razem naszym gościem będzie Robert Pawliszko, Zastępca dyrektora we Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego!

Nie mogłeś wziąć udziału w spotkaniu? Nic straconego!

W ramach cyklu spotkań  pt. „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość” rozmawiamy o tym, jak na różne sposoby można być przedsiębiorczym! Wraz z naszymi gośćmi pokazujemy, że przedsiębiorczość to nie tylko prowadzenie własnego biznesu, ale też rozwijanie kariery, uprawianie sportu, proekologiczne zachowania lub aktywność społeczna!

Każdy z nas może wziąć w nich aktywny udział! Oto harmonogram najbliższych spotkań:

  • Na przedsiębiorczość nigdy nie jest za późno!
    Data: 26.10.2021 r. 
    Partner: Wrocławskie Centrum Seniora
  • Wspólna komunikacja to przedsiębiorcza komunikacja?
    Data: 07.11.2021 r. 
    Partner: MPK Wrocław

Cykl spotkań zakończy panel dyskusyjny, który odbędzie się w listopadzie, w trakcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Spotkania „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość” będą odbywać się online. Można do nich bezpłatnie dołączyć m.in. obserwując stronę WPT na Facebooku.

Organizatorem spotkań jest Wrocławski Park Technologiczny, działający na rzecz różnych form wrocławskiej przedsiębiorczości. Patronat honorowy nad projektem objął Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Partnerami spotkań są: WKS Śląsk Wrocław, MPWiK Wrocław, MOPS we Wrocławiu, MPK Wrocław, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, Wrocławskie Centrum Seniora, Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości SKRZYNIA. Patroni medialni projektu to: tuwroclaw.com, Wroclife, Radio Luz, Kapitał Dolnego Śląska.

Obejrzyj pozostałe spotkania >
2021-11-08T13:03:39+01:0019 października 2021|
Go to Top