Jesteś tutaj:Strona główna/News/Sprawdź, co łączy sport i przedsiębiorczość!

Sprawdź, co łączy sport i przedsiębiorczość!

Strategia, cel, konkurencja, sukces, lider, wizja – to pojęcia wspólne dla biznesu i sportu. Co i dlaczego je łączy? Czy osoba uprawiająca sport, zaangażowana w sport ma cechy dobrego przedsiębiorcy? Czy sport może wpływać na skuteczność w biznesie? Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi już 21 września o 13:00! Przed nami kolejne wirtualne spotkanie o wrocławskiej przedsiębiorczości! Tym razem porozmawiamy o tym, co ją łączy ze sportem! Naszym gościem będzie Piotr Waśniewski, Prezes Zarządu WKS Śląsk Wrocław!

Nie mogłeś wziąć udziału w spotkaniu na żywo? Nic straconego! 

W ramach cyklu spotkań  pt. „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość” rozmawiamy o tym, jak na różne sposoby można być przedsiębiorczym! Wraz z naszymi gośćmi pokazujemy, że przedsiębiorczość to nie tylko prowadzenie własnego biznesu, ale też rozwijanie kariery, uprawianie sportu, proekologiczne zachowania lub aktywność społeczna!

Każdy z nas może wziąć w nich aktywny udział! Oto harmonogram najbliższych spotkań:

 • Społecznie, to też przedsiębiorczo
  Data: 07.10.2021 r. 
  Partner: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego
 • Na przedsiębiorczość nigdy nie jest za późno!
  Data: 26.10.2021 r. 
  Partner: Wrocławskie Centrum Seniora
 • Wspólna komunikacja to przedsiębiorcza komunikacja?
  Data: 09.11.2021 r. 
  Partner: MPK Wrocław

Cykl spotkań zakończy panel dyskusyjny, który odbędzie się w listopadzie, w trakcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Spotkania „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość” będą odbywać się online. Można do nich bezpłatnie dołączyć m.in. obserwując stronę WPT na Facebooku.

Organizatorem spotkań jest Wrocławski Park Technologiczny, działający na rzecz różnych form wrocławskiej przedsiębiorczości. Patronat honorowy nad projektem objął Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Partnerami spotkań są: WKS Śląsk Wrocław, MPWiK Wrocław, MOPS we Wrocławiu, MPK Wrocław, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, Wrocławskie Centrum Seniora, Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości SKRZYNIA. Patroni medialni projektu to: tuwroclaw.com, Wroclife, Radio Luz, Kapitał Dolnego Śląska.

Obejrzyj pozostałe spotkania >
2021-11-08T13:06:15+01:0013 września 2021|
Go to Top