Wrocław to miasto przedsiębiorczości! Działamy po to, by wspierać jej rozwój, dlatego uruchamiamy Giełdę Pracy, na której będzie można znaleźć nie tylko ogłoszenia o naborze na specjalistyczne stanowiska, ale również oferty staży i praktyk od ponad 200 firm działających we Wrocławskim Parku Technologicznym. Pierwsze oferty są już dostępne!

 Uruchomienie Giełdy Pracy WPT to nasz kolejny projekt, który w myśl hasła Przyszłość trzeba zaprojektować. Zróbmy to razem. ma zachęcić wrocławian do brania spraw w swoje ręce i rozwijania kariery we wrocławskich firmach.

Na naszej stronie internetowej utworzyliśmy specjalną podstronę, na której działające w WPT firmy z wielu różnych branż, od IT, przez przemysł, po biotechnologię, będą zamieszczać informacje o tym, że poszukują nowych członków do swojego zespołu. Chcemy w ten sposób pomóc im w rozwijaniu przedsiębiorczej społeczności, która skupia się wokół WPT – komentuje Maciej Potocki, prezes WPT.

Giełda ogłoszeń od wrocławskiego biznesu dostępna jest pod adresem: www.technologpark.pl/gieldapracy. Podzielona jest na dwie sekcje – oferty pracy oraz oferty staży i praktyk. Pojawiły się już na niej pierwsze ogłoszenia pochodzące od firm Healthcann, Roboklocki, ALKO-MED oraz LOGITY. Oferują one możliwości rozwoju kariery m.in. dla programistów, specjalistów ds. promocji czy psychologów. Zakres ogłoszeń będzie stale rozwijany.

Przejdź do Giełdy Pracy WPT