Miesiąc temu wystartowaliśmy z naszą akcją wsparcia personelu medycznego z Wojewódzkiego Szpitala im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Od tego czasu trafiło do niego prawie 5000 obiadów, które przygotowały na nasze zlecenie Cafe Równik i działająca w WPT firma cateringowa KINIA.

Od 9 listopada, w ramach naszej akcji wspierania medyków walczących o nasze zdrowie i życie na pierwszej linii frontu walki z pandemią koronawirusa, codziennie dostarczamy do wrocławskiego szpitala mieszczącego się przy ul. Koszarowej ciepłe posiłki. Przygotowuje je zespół Cafe Równik, wyjątkowej klubokawiarni działającej na wrocławskim Nadodrzu, w której jako kelnerzy i barmani pracują osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi oraz działająca w WPT firma cateringowa KINIA.

Cieszymy się, że przez ostatnie tygodnie mogliśmy w ramach naszej akcji nie tylko dostarczyć do szpitala kilka tysięcy ciepłych posiłków, ale też wesprzeć przedsiębiorstwa z branży gastronomicznej, które mierzą się z obostrzeniami sanitarnymi, mającymi ogromny wpływ na tę branżę

Więcej informacji o naszej akcji >