Wrocławski Park Technologiczny zaprasza na 20-tą edycję Bonu na dotację – bezzwrotnego wsparcia od WPT dla innowacyjnych firm.  Bon umożliwia sfinansowanie do 100 proc. kosztów stałych przygotowania dokumentacji niezbędnej do aplikowania o dofinansowania ze środków UE na realizację projektów badawczo-rozwojowych, które przewidują potencjalne wykorzystanie zaplecza laboratoryjnego i/lub biznesowego WPT.

Refundujemy koszty przygotowania wniosku o dofinansowanie przez eksperta, firmą konsultingową. Szczegółowe informacje zostaną zaprezentowane tego na spotkaniu stacjonarnym, które odbędzie się 22 marca 2023 r. (środa), o godz. 10:00 w sali konferencyjnej WPT na parterze budynku Delta przy ulicy Duńskiej 9, Wrocław.

Podczas spotkania zostanie omówiony mechanizm Bonu na dotację, a także aktualne konkursy na dofinansowanie, w szczególności:

  • Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027;
  • Kredyt technologiczny;
  • Kredyt ekologiczny;
  • Pożyczki BGK.

Na uczestników czeka niespodzianka. Rejestracji na spotkanie można dokonać poprzez przycisk zapisz się wchodząc w zakładkę Kalendarz SIB na stronie Wrocławskiego Parku Technologicznego: www.technologpark.pl/strefainformacjibiznesowej/.

Rejestracja >