Zapraszamy na bezpłatny webinar pt. „5 najczęstszych błędów, jakie popełniają startupy”, w trakcie którego naszym gościem będzie Rafał Kufieta, prawnik, założyciel i prezes KHG Group. Spotkanie odbędzie się 26.01.2023 roku o 11:00.

Startup zaczyna się od idei. Ta z kolei nie może zakończyć się na pomyśle, gdyż ten osadzony musi zostać na solidnym fundamencie organizacyjnym i w szczególności – prawnym. Działalność w formie startupu wymaga znacznego nakładu pracy i wysiłku, aby zmienić pasję w prawdziwy biznes, który generuje dochody. Niewielu osób początkujących zdaje sobie jednak sprawę z błędów, które popełnia. Przykładem będzie zbyt mały budżet, zignorowanie roli marketingu czy nie do końca przemyślane założenia. To jedynie wycinek z wielu problemów, który może stać się przyczyną braku satysfakcjonujących rezultatów.

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą lub prawdziwym rekinem w branży i startujesz z czymś nowym – skorzystaj z webinaru, który poprowadził Rafał Kufieta. W ramach materiału szkoleniowego omówione zostaną błędy najczęściej popełniane przez startupy. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie podejście, właściwie skonstruowany plan i skrupulatna realizacja. Jak to zrobić? Zapisz się na nasz webinar!

Rejestracja na webinar >