Jesienią tego roku Wrocław stanie się edukacyjną stolicą Polski! 7 i 8 października 2022 r. odbędzie się tu konferencja „Liczymy się dla edukacji”, którą Wrocławski Park Technologiczny i Fundacja Pro Mathematica organizują w ramach inicjatywy Projektujemy przyszłość. Edukacja!

W trakcie wydarzenia będziemy rozmawiać m.in. o tym, dlaczego edukacja jest ważna dla każdego z nas, co zrobić, by wprowadzać zmianę w polskich szkołach oraz jak projektować przyszłość edukacji. Postawimy na wymianę doświadczeń i inspiracji, ale też przekazanie praktycznej wiedzy. Konferencja będzie również podsumowaniem naszych dotychczasowych działań, szczególnie akcji Liczymy się dla edukacji, w ramach której powstaje pierwsza w kraju baza osób i organizacji działających na rzecz polskiej szkoły, oraz inauguracją kolejnego ich etapu – rozpoczęcia prac nad strategią rozwoju edukacji w Polsce, którą chcemy stworzyć we współpracy z szerokim gronem organizacji i podmiotów, reprezentujących różne grupy, połączonych przez wspólny cel – zmianę polskiej szkoły.

Już dziś zachęcamy do zapoznania się z programem i zakupu biletów na konferencję! W ramach zakupu biletu na konferencję oferujemy:

  • pełen dostęp do wszystkich wydarzeń odbywających się w trakcie konferencji,
  • obiad i lunch w tracie konferencji,
  • materiały konferencyjne,
  • zaproszenie na uroczystą kolację.
Program i rejestracja na konferencję >