Zapraszamy na bezpłatny webinar pt. „Sprawdź, czy Twoja marka ma dobry PR!”, w trakcie którego naszym gościem będzie Ewelina Salwuk-Marko, właścicielka agencji kreatywnej Sal-Mar. Spotkanie w formie warsztatów odbędzie się 19 maja 2022 roku o 11:00.

Szykujemy praktyczny webinar, który będzie kontynuacją naszych poprzednich spotkań! Praktykę i wiedzę mamy już za sobą, tym razem czas na ćwiczenia. Szykujcie kartki, notesy, ołówki i kolorowe mazaki! Będziemy wspólnie wykonywać PRowe zadania.

Dzięki udziale w szkoleniu dowiedsz się:

  • jak kontaktować się z mediami (telefon, mail, social media),
  • jak odpowiednio przygotować tekst dla mediów,
  • jakich błędów nie popełniać, aby nie spalić kontaktu,
  • jak wybierać media do współpracy?

Ważna informacja! Jeśli chcecie się dowiedzieć, przeanalizować albo coś sprawdzić,  do 18 maja możecie wysyłać maile z pytaniami, które poruszymy na webinarze na info@agencjasalmar.pl.

Kto poprowadzi webinar?

Ewelina Salwuk-Marko​ – redaktor naczelna portalu Feszyn.com założonego w 2013 roku, a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl. Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar, twórczyni kampanii społecznej wspierającej kobiety na rynku pracy GoWomen. Wykładowca akademicki w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i Wyższej Szkole Bankowej. Otrzymała statuetki „Diamenty kobiecego biznesu 2017”, „Kobieta, która inspiruje 2020”,” Kobieta sukcesu 2021”, „Diament kobiecego biznesu 2021”. Zwyciężczyni konkursu Business Tiger 2022.  Członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu i finalistka akcji „Kobieta w biznesie”. Ukończyła dwa kierunki studiów. Strateg komunikacji, PR-owiec i specjalista od content marketingu. Ekspertka od Digital Marketing. Od lat wspiera polskie marki, propagując idee „wybieram polskie produkty”.