Zapraszamy na bezpłatny webinar, w trakcie którego poszukamy odpowiedzi na pytanie o to, jak w dzisiejszych czasach budować swój wizerunek. Spotkanie z Eweliną Salwuk-Marko, właścicielką agencji kreatywnej Sal-Mar, odbędzie się 17 marca 2022 roku o 11:00.

W trakcie webinaru ekspertka postara się odpowiedzieć na pytania takie jak: czym jest wizerunek, co i kto ma na niego wpływ oraz jaki wizerunek chcemy kreować. Przybliży kwestie rozróżnienia wizerunku osoby, firmy i instytucji, celów, rezultatów i narzędzi budowania wizerunku oraz opowie o tym, co wypada, a co nie wypada w trakcie kreowania wizerunku w dzisiejszych czasach. Spotkanie będzie poruszać też kwestie związane z tym, jak prowadzić firmę, kiedy za granicą wybuchła wojna.

Kto poprowadzi webinar?

Ewelina Salwuk-Marko​ – redaktor naczelna portalu Feszyn.com założonego w 2013 roku, a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl. Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar, twórczyni kampanii społecznej wspierającej kobiety na rynku pracy GoWomen. Wykładowca akademicki w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i Wyższej Szkole Bankowej. Otrzymała statuetki „Diamenty kobiecego biznesu 2017”, „Kobieta, która inspiruje 2020”,” Kobieta sukcesu 2021”, „Diament kobiecego biznesu 2021”. Zwyciężczyni konkursu Business Tiger 2022.  Członkini Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu i finalistka akcji „Kobieta w biznesie”. Ukończyła dwa kierunki studiów. Strateg komunikacji, PR-owiec i specjalista od content marketingu. Ekspertka od Digital Marketing. Od lat wspiera polskie marki, propagując idee „wybieram polskie produkty”.