Jesteś studentem i działasz w ramach koła naukowego lub innej akademickiej grupy? Prowadzisz prace nad projektem wymagającym odpowiedniego zaplecza, który w przyszłości może stać się dobrym pomysłem na biznes? Rozwijaj go w ACADEMIC BOX, czyli w miejscu, w którym projektuje się przyszłość! Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w trakcie spotkania online, które odbędzie się już 19.01.2022 r.
 
Czym jest Academic Box?

Academic Box to przestrzeń warsztatowo-koncepcyjna stworzona przez Wrocławski Park Technologiczny, dedykowana studentom działającym w kołach naukowych z wrocławskich uczelni wyższych. Jest to unikatowy w skali kraju program wspierający studenckie inicjatywy. Umożliwia on studentom zrzeszonym w kołach naukowych bezpłatne korzystanie z zaplecza, które pozwala na rozwijanie projektów naukowych w komfortowych warunkach. W industrialnej przestrzeni hali produkcyjno-magazynowej Nowa 7 znajduje się 8 boksów, czyli zamkniętych pomieszczeń przypominających garaże (bo czy to nie tam narodziło się wiele firm, będących dziś liderami na globalnych rynkach?).
Warto też wspomnieć, że Academic Box zlokalizowany jest w świetnym sąsiedztwie – na hali działają liczne firmy technologiczne, a tuż obok znajduje się nasz Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości SKRZYNIA.

Dołącz do nas!

Jeśli twój projekt potrzebuje odpowiedniej przestrzeni do rozwoju napisz do nas na adres  i aplikuj do programu Academic Box! Aby zgłosić chęć udziału w udział projekcie należy wypełnić dokumenty dostępne na: www.technologpark.pl/oferta-wpt/inkubatory-przedsiebiorczosci/academic-box/. Na pytanie odnośnie działania i naboru do Academic Box odpowiemy na spotkaniu informacyjnym online, które odbędzie się 19.01.2022 r. o godzinie 12:00.

Aby wziąć w nim udział należy poprzez poniższy link dołączyć do spotkania na Microsoft Teams:

Dołącz do spotkania!