Już 21 października w godzinach 10:00-14:00 odbędzie się na bezpłatna konferencja INDUSTRIE 4.0 – TRENDY – WYZWANIA – PERSPEKTYWY, organizowana przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo- Handlową we współpracy z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki, pod patronatem Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Wdrożenie założeń przemysłu 4.0 może przekładać się bezpośrednio na rozwój i osiągnięcia firm. Pomimo ogromnej potrzeby rozwoju w tym obszarze istnieje wiele barier, z którymi borykają się firmy implementujące założenia przemysłu 4.0.

Podczas konferencji omówione zostaną trendy makroekonomiczne i perspektywy rysujące się przed firmami w związku ze zmianami w globalnych łańcuchach dostaw. Spotkanie będzie również okazją do rozmowy o najczęściej popełnianych błędach podczas procesu transformacji cyfrowej, przedstawienia najnowszych technologii związanych z Przemysłem 4.0. Zaprezentowane zostaną również ciekawe przykłady dobrych praktyk branży inteligentnej robotyki i jej potencjał rozwojowy oraz zagrożenia w obszarze cyber security związane z transformacją cyfrową.

W konferencji mogą wziąć udział zarówno firmy związane bezpośrednio z produkcją i logistyką, dostawą maszyn i urządzeń jak również firmy IT tworzące oprogramowanie dla przemysłu.

W ramach konferencji odbędzie się również wirtualny Business Speed Mixer, podczas którego uczestnicy będą mieli szanse na kameralne rozmowy z przedstawicielami firm z różnych sektorów, zaprezentowania swojej oferty oraz wymiany kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi, klientami, dostawcami, dystrybutorami czy inwestorami.

Konferencja prowadzona będzie w języku polski i tłumaczona na niemiecki.

Zapisy na konferencję >