Zapraszamy na konferencję MożeMy! , która będzie się odbywać w dniach 12-14 sierpnia we Wrocławskim Parku Technologicznym. Jest to jedna z największych polskich konferencji, łącząca ambitnych licealistów i studentów z rówieśnikami, którzy podczas swojej edukacji zeszli z konwencjonalnych ścieżek. Na konferencji poruszane są istotne tematy, których nie uczy się w szkołach, takie jak: public speaking, praca nad własnym biznesem, czy też zdobywanie stypendiów międzynarodowych w celu realizacji swoich pasji.

Uczestnicy MożeMy! 2020 dzięki udziałowi w konferencji i pomocy mentorów zrealizowali swoje marzenia między innymi otrzymując stypendium Uniwersytetu Cambridge, trafiając do jednej z najlepszych szkół średnich na świecie: Leysin American School w Szwajcarii oraz pozyskując finansowanie na rozwój wynalazku medycznego.

Partnerami MożeMy! są między innymi: Elab, EducationUSA, Gazeta Wyborcza oraz Stowarzyszenia Polskich Studentów na Oksfordzie i Harvardzie.  Organizatorzy współpracują również ze znanymi postaciami ze świata nauki, kultury i biznesu – choćby z Krzysztofem Borusowskim – prezesem zarządu BEST S.A, dr Arturem Ekertem – Profesorem Oxford University, nominowanym do Nagrody Nobla czy dr Witoldem Orłowskim – głównym doradcą ekonomicznym PwC Polska.

Strona www wydarzenia >