Mają pasję, talent i jedyny w swoim rodzaju fach w rękach. Rzemiosło stało się modne w stolicy Dolnego Śląska. Jeśli nie wiesz, gdzie w swojej okolicy możesz naprawić buty czy zegarek, zamówić tort na urodziny dziecka bądź zmienić fryzurę na bardziej wystrzałową – pomożemy ci w tym! We współpracy z Dolnośląską Izbą Rzemieślniczą i Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej przygotowaliśmy  specjalną stronę, gdzie znajdziecie mapę z lokalizacjami mistrzów rzemiosła. Na razie zgłosiło się 121 rzemieślników, ale to dopiero początek!

Przedstawiciele wrocławskiego rzemiosła sprawiają, że możemy liczyć na pomoc w codziennych sprawach, ale też nabyć coś, co jest prawdziwym dziełem rąk i talentu. Dzięki internetowej mapie rzemieślników, od 19 maja znajdziemy lokalizacje usług działających w naszym mieście w jednym miejscu. Tak, by było wygodnie.

Wyszukiwarka wrocławskich rzemieślników to wspólny projekt Wrocławskiego Parku Technologicznego i Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej we Wrocławiu. Do projektu mogą zgłosić się ci zrzeszeni, jak i niezrzeszeni. Wystarczy, że siedziba prowadzonej przez nich działalności mieści się na terenie Wrocławia. Zgłaszać się można przez formularz umieszczony na stronie lub wysłać pocztą elektroniczną pod adres: a.wilk@izba.wroc.pl. Zgłoszenie zweryfikują pracownicy Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej.

Zgłoś swoją działalność

Jesteś szewcem, krawcem, tapicerem? A może mistrzem rzemiosła innego fachu? Daj się poznać wrocławianom i zgłoś swoją działalność! Zależy nam na tym, aby wszyscy mieszkańcy Wrocławia mogli bez problemu trafić do lokalnych zakładów rzemieślniczych – stolarskich, krawieckich czy zegarmistrzowskich i zapoznać się z ich ofertą. Wiele z nich nigdzie się nie reklamuje, nie posiada stron internetowych ani profili w mediach społecznościowych. Dla rzemieślników to wyjątkowa okazja, aby zwiększyć zainteresowanie swoimi produktami i usługami wśród mieszkańców. To bez wątpienia również szansa na bezpłatną promocję i rozwój zawodowy dla młodych ludzi.