Razem z Politechniką Wrocławską zapraszamy na szkolenie online „IP BOX dla designerów (wzornictwo przemysłowe – ubrania, meble, itd.)”! Webinar skierowany jest przede wszystkim do ARTYSTÓW/DESIGNERÓW, którzy mogą skorzystać z IP BOXa – co oznacza, że zamiast 19% podatku dochodowego zapłacą tylko 5%.
IP BOX jest bardzo popularny wśród programistów, ale to tylko część zastosowania. Jeżeli projektujesz, sprzedajesz, produkujesz coś, co jest kupowane z uwagi na kształt i wygląd, wówczas możesz zastosować preferencyjną 5% stawkę podatkową. Podczas spotykania prawnik omówi przykłady udanego wdrożenia IP BOXa w branży meblarskiej, zabawkowej, AGD, itp. Niestety, wielu przedsiębiorców wciąż nie wie, że może skorzystać z IP BOXa. Jak jednak to zrobić i jakie należy spełniać kryteria? Dołącz do webinaru i zadaj swoje pytanie!
Prowadzącym będzie doświadczony przedsiębiorca prawnik – Rafał Kufieta – CEO i founder KHG GROUP. Startujemy na Zoom o godz. 14:00 w dniu 12 maja. LINK do ZOOM zostanie przesłany do zarejestrowanych uczestników dzień przed wydarzeniem.
Rezerwacja miejsca >