Zapraszamy do udziału w niezwykłym wydarzeniu „Kobiety wiedzą, co robią”, którego jesteśmy partnerem. 14 października będziemy dyskutować online o aktywności zawodowej, pasji i równouprawnieniu.

W trakcie wydarzenia odbędą się trzy panele dyskusyjne. Pierwszy z nich pt. Samodzielna i aktywna, który poprowadzi Anna Dudek, jest dla nas szczególnie ważny. Ze względu na kwestie dotyczącą m.in. aktywności zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Wezmą w nim udział: Lusine Duryan z Fundacji Avalon działającej na rzecz osób z niepełnosprawnościami, dr Alicja Długołęcka, pedagożka i doradczyni psychoseksualną, Monika Kuszyńska, polska piosenkarka i autorka tekstów oraz Maciej Potocki, prezes WPT, który opowie o tworzonym u nas Integracyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości.

W programie wydarzenia znajdą się również panele takie jak:

  • „50” to nowe „30”, prowadzony przez Agnieszkę Urazińską, w którym wezmą udział Violetta Skrzypulec-Plinta, ginekolożka, endokrynolożka i seksuolożka oraz dr Agnieszka Sura – dermatolożka
  • NIEUSTRASZONA, który poprowadzi Natalia Waloch, a jej gośćmi będą: Renata Szostak, dyrektor działu Globalne Zasoby Ludzkie (GHR) w State Street Bank International Gmbh, Oddział w Polsce; Henryka Bochniarz – ekonomistka i polityczka oraz Julita Czarnecka, socjolog, trener umiejętności psychospołecznych, specjalista w zakresie wizerunku.

O projekcie:

Projekt „Kobiety wiedzą, co robią – live in Wrocław ” to platforma – bezpieczna przestrzeń, dzięki której możliwa jest wymiana myśli i doświadczeń, dyskusja i wspólne poszukiwanie rozwiązań dla wyzwań, z którymi spotykamy się na co dzień – zarówno w skali mikro (w najbliższym otoczeniu, naszym mieście, środowisku pracy), jak i niepokojących zjawisk społecznych, które leżą w obszarze zainteresowania kobiet.

Wydarzenie jest organizowane przez Gazetę Wyborczą i Wysokie Obcasy. WPT jest jego partnerem.

Więcej informacji >