Wrocławski Park Technologiczny uruchamia kolejną edycję bezzwrotnego wsparcia dla firm, finansującego do 100% kosztów stałych przygotowania wniosku o dofinansowanie na projekty badawczo-rozwojowe, które przewidują potencjalne wykorzystanie zasobów WPT (laboratoria, powierzchnie biurowe i inne).

Wszystkich zainteresowanych taką formą wsparcia, zapraszamy na spotkanie on-line, które odbędzie się 28 maja 2020 r. (czwartek) o godz. 10:00. Firmy zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o kontakt mailowy w celu uzyskania szczegółowych informacji.

W tym trudnym dla wszystkich czasie WPT włącza się w działania na rzecz walki z COVID-19 i planuje wesprzeć przedsiębiorców w projektach z tym związanych.

Podczas około godzinnego spotkania, które ma formułę informacyjno-szkoleniową, omówiony zostanie mechanizm wsparcia dla firm, a także przybliżone zostaną aktualne konkursy na dofinansowanie, w szczególności:

  • konkursy organizowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (Szybka Ścieżka – Koronawirusy, Programy Sektorowe):
  • konkurs w ramach Banku Gospodarstwa Krajowego (Kredyt na innowacje technologiczne);
  • konkursy w ramach Polskiej Agencji Rozwoju Przemysłu (Design dla przedsiębiorców – Dostępność Plus, Bony na innowacje dla przedsiębiorców);
  •  konkursy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (B+R, inwestycyjne i inne).

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu prosimy przesyłać do czwartku, 21 maja 2020 r., na adres dorota.grzegory@technologpark.pl.

Więcej informacji