Prowadząc nasz projekt BIG SCIENCE HUB, intensywnie pracujemy nad tym, by przybliżyć polskim firmom i instytucjom z sektora high-tech możliwości, jakie oferuje rynek Big Science. Po sukcesie Poland@CERN 2019 organizujemy kolejną misję  tym razem dedykowaną ITER. Poland@ITER 2019 odbędzie się  17 i 18 października 2019 roku w siedzibie organizacji w St. Paul-lez-Durance na południu Francji. Trwają zapisy misję – firmy i instytucje zainteresowane udziałem w niej mogą zgłaszać się do 10 września 2019 roku. 

Poland@ITER 2019 organizujemy we współpracy z Komisją Europejską. W trakcie trwania misji przedstawiciele ITER i KE zaprezentują perspektywy współpracy z polskimi firmami i instytucjami oraz przybliżą im postępowania przetargowe organizacji. Kluczową częścią misji będą indywidualne spotkania uczestników misji ze specjalistami ds. przetargów F4E oraz inżynierami z różnych działów technicznych projektu. Drugiego dnia wydarzenia, będą mieli oni unikalną okazję do wizyty na budowie ITER. Misję zakończy sesja dyskusyjna o wzywaniach i perspektywach polskiego sektora high-tech w kontekście kooperacji z ITER.

Udział w misji to sposób na zdobycie nowych kontaktów i zleceń z ITER. Skuteczność tego typu wydarzeń udowodnił sukces firmy SOFTCOM, która zdobyła nowe zlecenia z CERN niemal natychmiast po udziale w kwietniowej misji do Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych (czytaj więcej o Poladn@CERN 2019).

Wszystkie informacje na temat misji, jej szczegółowy program i formularz rejestracyjny znajdują się na naszym portalu www.big-science.pl:

Poland@ITER – BIG SCIENCE HUB