Aktualności

Szkolenia w laboratoriach WPT

Rozpoczęliśmy nabór na pierwsze w tym roku szkolenia z zakresu technik chromatograficznych GC i GCMS oraz przygotowania próbek do analiz.

Tym razem przygotowaliśmy propozycję szkoleń praktycznych, mających na celu zwiększenie kompetencji uczestników w zakresie samodzielnej pracy laboratoryjnej, w tym także ze sprzętem chromatograficznym. Szkolenia składające się z wykładowej części teoretycznej oraz praktycznego warsztatu w laboratorium odbędą się jak zawsze na terenie Laboratorium i Prototypowni Chemii i Biotechnologii Wrocławskiego Parku Technologicznego w komfortowych, małych grupach (max. 10 osób).

Szczegółowe programy szkoleń znajdują się poniżej. Oferujemy również możliwość zgłaszania własnych próbek i procedur na część praktyczną szkoleń – po zatwierdzeniu przez Organizatora przygotowanie i analiza Państwa próbek może zostać włączona do programu warsztatów laboratoryjnych.

Poniżej najważniejsze informacje dotyczące najbliższych szkoleń:

TECHNIKI PRZYGOTOWANIA PRÓBEK DO ANALIZ CHEMICZNYCH

Termin: 17.03.2017 r. (piątek)

Czas trwania: 7 godzin (9.00-17.00)

Płatność: 540,00 zł (brutto)/osoba

Miejsce: Wrocławski Park Technologiczny, bud. Delta, ul. Duńska 9, Wrocław

Termin zgłoszeń: do 10.03.2017 r.

 

CHROMATOGRAFIA GAZOWA W TEORII I PRAKTYCE

Termin: 24.03.2017 r. (piątek)

Czas trwania: 8 godzin (9.00-17.00)

Płatność: 655,00 zł (brutto)/osoba

Miejsce: Wrocławski Park Technologiczny, bud. Delta, ul. Duńska 9, Wrocław

Termin zgłoszeń: do 17.03.2017 r.

 

W celu zgłoszenia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie na adres: ewelina.stelmach@technologpark.pl, wypełnionego i podpisanego formularza (plik do pobrania poniżej). W przypadku zgłoszenia większej ilości osób z jednej firmy istnieje możliwość uzyskania rabatu.

Zachęcamy również do udziału w obu szkoleniach – cena za pakiet dwóch szkoleń przy jednoczesnym zgłoszeniu wynosi 955,00 zł brutto. Czas zgłoszeń na oba szkolenia: do 10.03.2017 r.

Szczegóły dotyczące płatności przekazywane są po zarejestrowaniu zgłoszenia. Podczas szkoleń pracujemy z wykorzystaniem sprzętów marki Thermo Scientific oraz Shimadzu.

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter!

FreshMail.pl