Aktualności

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w WPT

13 listopada ruszy 10. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. W ramach wydarzenia zapraszamy do Wrocławskiego Parku Technologicznego na bezpłatne warsztaty pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów i rozwijania start-upów. 

1. O prawie przy kawie. Mam pomysł na biznes i co dalej?

Celem spotkania jest omówienie tematyki związanej z założeniem działalności gospodarczej, jak również przedstawienie alternatywnych form prowadzenia działalności gospodarczej. Spotkanie jest przeznaczone dla osób, które mają pomysł na biznes, które planują prowadzić własną firmę, które szukają odpowiedniej dla siebie formy prowadzenia działalności gospodarczej. Spotkanie jest skierowane do początkujących przedsiębiorców.

Szkolenie ma charakter wykładu. Uczestnicy poznają nowe treści podczas prezentacji zagadnienia. Metody pracy są dopasowywane do potrzeb i preferencji uczestników. Po spotkaniu możliwe będzie umówienie się na indywidualne konsultacje.

Spotkanie poprowadzą: r.pr. Suzana Zatoń oraz r.pr. Dorota Niedziółka, doświadczone specjalistki między innymi w zakresie prawa spółek handlowych oraz w prawie gospodarczym, które posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz spółek prawa handlowego (Kancelaria prawna: Zatoń Niedziółka Kancelarie Radców Prawnych).

 • Termin: 14 listopada 2017 r., godz. 10.00 – 12.00
 • Miejsce szkolenia: Wrocławski Park Technologiczny S.A., ul. Duńska 11 (bud. Sigma)
 • Zapisy: link

 

2. Jak z pomysłu zrobić dochodowy biznes – warsztaty z projektowania biznesu dla początkujących

Celem szkolenia jest poznanie zasad skutecznego budowania biznesu, metod zwiększania potencjału rynkowego pomysłu biznesowego oraz metod skutecznego oddziaływania na rynek. Uczestnicy przygotują koncepcje biznesową swojego pomysłu. Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które mają pomysł na biznes, które planują prowadzić własną firmę, które szukają pomysłu na skuteczne działanie biznesowe. Szkolenie jest skierowane do osób prywatnych i dla początkujących przedsiębiorców, którzy chcą wiedzieć co robić, by planowana działalność przyniosła oczekiwany efekt biznesowy. Szkolenie jest przeznaczone dla tych, którzy chcą sprawdzić czy ich pomysł ma potencjał rynkowy i co trzeba zrobić, by go zwiększyć.

Szkolenie ma charakter warsztatowy. Uczestnicy poznają nowe treści podczas ćwiczeń i pracy warsztatowej. Metody pracy są dopasowywane do potrzeb i preferencji uczestników.

Szkolenie poprowadzi pani Katarzyna Łukaszuk. Doświadczony trener i konsultant, specjalizujący się w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem. Jest praktykiem biznesu. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu nowych biznesów, produktów i usług oraz doradztwie przy wprowadzaniu produktów i usług na rynek. Prowadzi firmę konsultingową oraz bloga o zarządzaniu sprzedażą.

 • Termin: 15 listopada 2017 r., godz. 9.00 – 16.00
 • Miejsce szkolenia: Wrocławski Park Technologiczny S.A., ul. Duńska 11 (bud. Sigma)
 • Zapisy: link

 

3. Organizacja skutecznej sprzedaży B2B i B2C w małej i średniej firmie

Szkolenie jest przeznaczone dla osób odpowiadających za wyniki sprzedaży w firmie. Jego treści są potrzebne kierownikom, dyrektorom sprzedaży, właścicielom, którzy szukają nowych, lepszych sposobów na budowanie i zwiększanie sprzedaży. Szkolenie będzie składało się z dwóch części:

 1. Poznanie sposobów wykorzystania elementów zarządzania sprzedażą,
 2. Nabycie umiejętności optymalnego doboru elementów zarządzania sprzedażą do potrzeb swojego biznesu.

Szkolenie łączy wykład z warsztatem. Uczestnicy poznają nowe treści podczas prezentacji, analizy case-ów, dyskusji, zaś nabywają umiejętności podczas ćwiczeń zespołowych i realizacji zadań indywidualnych. Metody pracy są dopasowywane do potrzeb i preferencji uczestników.

Szkolenie poprowadzi pani Katarzyna Łukaszuk. Doświadczony trener i konsultant, specjalizujący się w zarządzaniu sprzedażą tradycyjną i internetową. Jest praktykiem biznesu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem oraz 10-letią praktykę w prowadzeniu własnej firmy konsultingowej lukaszuk.com. Realizowała ponad 30 projektów sprzedażowych. Prowadzi blog o zarządzaniu sprzedażą.

 • Termin: 16 listopada 2017 r., godz. 9.00 – 16.00
 • Miejsce szkolenia: Wrocławski Park Technologiczny S.A., ul. Duńska 11 (bud. Sigma)
 • Zapisy: link

 

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny. 

 

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter!

FreshMail.pl