Aktualności

RezerwujSport zwycięzcą konkursu SportUp!2018

RezerwujSport zwyciężył w konkursie SportUp!2018 na najlepszy sportowy startup w Polsce. 25 stycznia podczas uroczystej gali II Kongresu Szlachetnej Paczki w Krakowie zaprezentowało się 10 firm, z których wybrano 3 zwycięskie startupy.

 Poprzez konkurs Sport UP chcemy wesprzeć innowacyjne pomysły młodych polskich firm i przyczynić się do rozwoju branży sportowej w Polsce. Siła tkwi w młodych firmach, które ogranicza tylko ich własna kreatywność. To właśnie tam rodzą się najciekawsze pomysły, które my chcemy wspomóc i tym sam pozwolić młodym firmom z impetem wejść na trudny i konkurencyjny rynek sportowy – wyjaśnia Wojciech Szaniawski, prezes Arskom Group, która wraz z Runmageddonem oraz Stowarzyszeniem WIOSNA organizowały konkurs.

Uczestnicy konkursu zobligowani byli do tego, aby do końca grudnia 2017 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać prezentację swojego pomysłu. Spośród wszystkich przesłanych zgłoszeń jury wybrało najlepsze rozwiązania, których autorzy zostali zaproszeni do udziału w Kongresie Duchowo/Globalnie/Genialnie organizowanym przez Szlachetną Paczkę. Podczas tego kongresu finaliści mieli okazję publicznie przedstawić swój pomysł podczas pitchingów, czyli krótkich, 3-minutowych prezentacji.

W konkursie zostały przyznane trzy nagrody ufundowane przez Arskom Group i Runmageddon. Za zwycięstwo w konkursie RezerwujSport otrzymało świadczenia o wartości 300 tys. zł. Wśród nich znajdują się, między innymi: szkolenia, przeprowadzenie kampanii marketingowej, publikacje prasowe, obecność na eventach Rumnageddon czy doradztwo biznesowe.

Wygrana w konkursie Sport UP, czyli jednego z największych konkursów sportowych w Polsce to dla nas niesamowity sukces. – mówi Jan Szagdaj, założyciel i CEO RezerwujSport. –  Jestem bardzo dumny z pracy całego zespołu, dzięki któremu mogliśmy stanąć na podium. Bycie najlepszym spośród tak wielu dobrych pomysłów to naprawdę ogromne wyróżnienie. Nie planujemy spoczywać jednak na laurach – tą wygraną traktujemy przede wszystkim jako dodatkowy bodziec do działania. Mamy nadzieję, że zwycięstwo pozwoli nam już w drugim półroczu tego roku na rozpoczęcie działalności w innych miastach. – dodaje.