Aktualności

O wynalazkach po sąsiedzku – X spotkanie

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „O wynalazkach po sąsiedzku”, które odbędzie się 23.03.2018 r. (piątek), od godz. 13:00, w sali konferencyjnej w bud. Sigma. Ideą cyklu spotkań jest poznanie się firm ulokowanych na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego, wymiana doświadczeń i informacji oraz poszukiwanie możliwości współpracy.

Podczas spotkania zaprezentują się:

Saule Technologies zajmuje się opracowaniem i wprowadzeniem do komercyjnego użytku nowej generacji ogniw fotowoltaicznych. Firma jest pionierem zastosowania elastycznych, lekkich, półprzezroczystych i wydajnych modułów słonecznych drukowanych na folii. Obecnie Saule Technologies to zespół dwudziestu naukowców z dziesięciu krajów, który wspólnie pracują nad konkurencyjną kosztowo i wszechstronną technologią pozyskiwania energii słonecznej.

Drying Process jest firmą oferującą technologie obniżającą zużycie energii w procesach suszenia. Swoją ofertę uzupełnia o pomiary, analizy efektywności energetycznej i projekty doborowe, poprawiające zużycie energii w istniejących instalacjach suszących.

Firma działa na rynku od 2007 r. Obszar działalności to głównie: ratownictwo, obronność oraz przemysł w zakresie produkcji profesjonalnych narzędzi, kompleksowej budowy i obsługi utrzymania ruchu linii produkcyjnych oraz sprzedaży wysokiej jakości asortymentu BHP.

Firma działając w sektorze infrastruktury energetycznej, wprowadza nowe rozwiązania techniczne związane z inteligentnymi systemami zarządzania energią. Priorytetowym obszarem rozwoju firmy są systemy magazynowania energii, emobility, urządzenia gwarantujące jakość zasilania istotnych dla rozwoju Industry 4.0 i Smart Cities.

 

Program:

13:00 – Przywitanie gości

13:05 – Prezentacja Saule

13:20 – Prezentacja Drying Process

13:35 – Prezentacja Q-Guar

13:50 – Prezentacja ZPUE

14:05 – Przerwa kawowa/networking

14:30 – Wizyta w laboratoriach WPT (dla chętnych)

 

Chęć udziału w spotkaniu prosimy zgłaszać mailowo (agnieszka.bednarz@technologpark.pl) lub telefonicznie (+48 781 871 628) do dnia 19.03.2018 r.

Social Background, vector illustration on gray background
Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter!

FreshMail.pl