Aktualności

O wynalazkach po sąsiedzku – VII. spotkanie

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „O wynalazkach po sąsiedzku”, które odbędzie się 09.06.2017 r. (piątek), w godz. 12.00-14.00, w sali konferencyjnej w bud. Sigma.

Firmy zlokalizowane w kompleksie WPT bardzo cenią sobie możliwość wymiany informacji i poszerzania sieci kontaktów o osoby z innych parkowych firm. Chcąc zwiększyć możliwość networkingu zapraszamy wszystkich pracowników firm ulokowanych w WPT do udziału w kolejnym spotkaniu, podczas którego zaprezentują się spółki:

  • DiagNova Technologies – jej główna działalność związana jest z tworzeniem i wprowadzaniem nieinwazyjnych, innowacyjnych i konkurencyjnych cenowo rozwiązań dla medycyny, w szczególności laryngologii i foniatrii, na wszystkich etapach diagnostyki. Firma specjalizuje się w diagnostyce obrazowej i analizie głosu.
  • Ekolabos – świadczy usługi w zakresie badań laboratoryjnych oraz usług konsultingowych. Główne obszary działania to badania wody, żywności, kosmetyków, suplementów diety oraz preparatów biobójczych. Zajmuje się także wdrażaniem nowych produktów kosmetycznych na rynek UE oraz rejestracją środków dezynfekcyjnych.
  • Sky Tronic – jako pierwsza spółka na świecie, pracuje nad komercyjnym wdrożeniem przełomowej technologii sterowania i stabilizacji lotu dla bezzałogowych statków powietrznych tzw. dronów, opartej na elementach sztucznej inteligencji – logice rozmytej FLC (ang. Fuzzy Logic Controller). Opracowywana technologia umożliwia produkcję mocno specjalizowanych dronów, które znajdą zastosowanie w kluczowych branżach polskiej gospodarki.

Po części prezentacyjnej zapraszamy na przerwę kawową, podczas której będą mieli Państwo możliwość swobodnej rozmowy i wymiany doświadczeń.

Szczegółowy program: 

12:00 – Przywitanie gości
12:05 – Prezentacja DiagNova Technologies
12:20 – Prezentacja Ekolabos
12:35 – Prezentacja Sky Tronic
12:50 – Przerwa kawowa/networking
12:35 – Wizyta w laboratoriach WPT (dla chętnych)

Chęć udziału w spotkaniu prosimy zgłaszać mailowo (agnieszka.bednarz@technologpark.pl) lub telefonicznie (71 798 56 28) do dnia 05.06.2017 r.

Dokumenty Pobierz

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter!

FreshMail.pl