Aktualności

Konkurs Mamut Polska S.A. – „Wgryź się w przepis”

Jesteś studentem kierunku związanego z żywieniem lub towaroznawstwem? Masz pomysł na produkt, który zrewolucjonizuje branżę piekarsko – ciastkarską? Weź udział w konkursie Mamut Polska S.A. „Wgryź się w przepis” i zgarnij atrakcyjne nagrody! Partnerem strategicznym konkursu jest Wrocławski Park Technologiczny S.A.

Konkurs ma charakter ogólnopolski i skierowany jest do studentów uczelni wyższych, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, pierwszego, drugiego lub trzeciego stopnia o kierunkach: Bezpieczeństwo Żywności, Biotechnologia, Towaroznawstwo, Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Jakością i Analiza Żywności, Inżynieria Produktów Żywnościowych oraz kierunkach pokrewnych.

Zasady konkursu są proste:

  1. działasz samodzielnie lub tworzysz dwuosobową drużynę,
  2. wymyślasz koncepcję produktu spożywczego w zakresie branży piekarsko – ciastkarskiej, w oparciu o park technologiczny firmy Mamut Polska S.A.,
  3. wypełniasz formularz zgłoszeniowy,
  4. wysyłasz go listem poleconym (koniecznie z dopiskiem: Konkurs: „Wgryź się w przepis”) na adres: Mamut Polska S.A., ul. Muchoborska 3, 54-424 Wrocław.

Poszukujemy kreatywnych twórców znających przepis na produkt, który odniesie spożywczy sukces. Komisja Konkursowa oceni Twoją recepturę w następujących kategoriach:

  • innowacyjność pomysłu,
  • uzasadnienie rynkowe,
  • dopasowanie receptury produktu do możliwości technologicznych firmy Mamut,
  • dopasowanie produktu do specjalizacji branżowej i profilu produkcyjnego Mamut.

Więcej informacji o konkursie: http://konkurs.mamutsa.pl/

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter!

FreshMail.pl