Aktualności

Akcelerator MIT EF Poland szuka startupów technologicznych

W imieniu Fundacji Przedsiębiorczości Technologicznej informujemy, iż rozpoczęła się rekrutacja do 3. edycji programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland. Innowacyjne polskie mikro i małe firmy mogą składać dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem strony internetowej www.mitefpoland.org do 25 maja 2017 roku.

Udział w akceleracji MIT Enterprise Forum Poland jest dla start-upów nie tylko ogromną szansą na dopracowanie własnych modeli biznesowych, ale również okazją do międzynarodowego networkingu i zdobycia unikalnej wiedzy przydatnej w dalszym rozwoju działalności.

W ramach projektu pomocy start-upom udzielą największe polskie i międzynarodowe organizacje: PKO Bank Polski, Grupa PGNiG, Grupa KGHM, Grupa Adamed, Intel, Visa oraz Hewlett Packard Enterprise. Dzięki grantowi przyznanemu MIT Enterprise Forum Poland w pilotażowym konkursie ScaleUp, startupy, które zakwalifikują się do programu, uzyskają również szansę na dofinansowanie działalności w kwocie nawet do 250 tys. zł.

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym, na którym poznają Państwo więcej szczegółów:

9 maja 2017 r. (wtorek), godz. 14:00

we Wrocławskim Parku Technologicznym, bud. Sigma – ul. Duńska 11 (sala konferencyjna na parterze)

 

Udział w wydarzeniu można potwierdzić poprzez rejestrację na stronie www.mitefpinfoday2017.go-survey.net. Daj się poznać i zwiększ swoje szanse udziału w akceleracji!  

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod adresami: m.gajewski@ftp.org.pl, m.jablonska@fpt.org.pl.

 

Agenda spotkania:

14:00 – Powitanie ze strony organizatorów

14:10 – Prezentacja MIT EF Poland – dowiedz się czym jest program akceleracji MIT EF Poland i  poznaj warunki udziału w 3 edycji:

  • Elementy programu akceleracji – na czym polega program warsztatów 24 kroki zdyscyplinowana przedsiębiorczość prof. Williama Aulet’a (MIT)
  • Poczuj atmosferę programu 2 edycji
  • Dowiedz się od przedstawicieli firm partnerskich na czym polega współpraca z PKO BP, PGNIG, KGHM, Adamed przy wdrożeniach technologii start-upów w ramach programów

15:15 – Pitching contest – prezentacje projektów, które prześlą zgłoszenia przed wydarzeniem (rejestracja http://mitefpinfoday2017.go-survey.net/)

16:00 – Networking – pizza z MIT EF Poland, spotkania jeden na jeden z Partnerami MIT EF Poland

 

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter!

FreshMail.pl